İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım [Lütfen bakınız]

S

Sephiroth

Misafir
Arkadaşlar niobeweb e baglı olan email adresim bir şekilde hek edilmiştir. Niobeweb i aramama rağmen bu saatte telefonu açan kimse yok bilindik bir cep telefonu ulaşabileceğim bir numara bilen varsa lütfen söylesin. Tüm önemli domainlerim orada panelimde bulunmaktaydı lütfen yardımcı olunuz.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail at dicem ama sanmam bu saatte ulaşamazsın hiç bi şekilde

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hım.

Çalışma Saatlerimiz
Satış & Muhasebe:
Haftaiçi hergün 09:00-20:00
Cumartesi 09:00-14:00

Teknik Destek
Haftaiçi ve cumartesi09:00-22:00
Pazar: 09:00-18:00

Sitede sol tarafta var bu yazı..Cep felanda boşa arama derim.Mecburen bekleyeceksin yarını.Başka yollar dene.

Geçmiş olsun kardeşim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar niobeweb e baglı olan email adresim bir şekilde hek edilmiştir. Niobeweb i aramama rağmen bu saatte telefonu açan kimse yok bilindik bir cep telefonu ulaşabileceğim bir numara bilen varsa lütfen söylesin. Tüm önemli domainlerim orada panelimde bulunmaktaydı lütfen yardımcı olunuz.

Umarım en yakın zamanda bulursun ya valla insanın elinden birşey gelmemesi gerçekten kötü...
Allah kolaylık versin

S

Sephiroth

Misafir
hek edilen mail hesabıma başka bir hesaptan mail gonderdim.

adam cevapladı aynen şu:

"
Sayın savcım,

- Şu kişi hakkında şikayetçiyim ... Forum üyeliğimi almış. Ühühüü...
- Kimdir , nedir ? Adresi varmı ?
- Yok savcı amca ... Sadece ip adresini tespit ettirebildik forum yönetiminden ...
- Bi siktir git çay koy ... Dynamic ip nin neresine dava açıyorsun, üzülme, o da geçer...

gibi bir dialog la karşılaşman mümkündür ...
"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5