İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil yardim Lütfen bir bakin PAYPAL-EBAY

YouDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 Dolar yasarcay arkadasimizdan alinmistir, kendisine cok tessekkür ediyorum.
Allah razi olsun

yasarcay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
selam ben yollayabilirim. nezamandan beri hesabımda 1 $ vardı. Sakın yalnış anlmayın ben bir doların veya 50 cent in hesabını yapmıyorum. fakat bir haftadan beri vodafon cep lira ile paypal takas yapabilecek birilerini arıyordum. Bana bu konuda aracı olabilirseniz çok makbule geçecek. Bulamassanızda canınız sağ olsun... Bende ebaydan bir şeyler almayı planlıyordum. yolla deyin ben yollayayım bir doları...

YouDizi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
selam ben yollayabilirim. nezamandan beri hesabımda 1 $ vardı. Sakın yalnış anlmayın ben bir doların veya 50 cent in hesabını yapmıyorum. fakat bir haftadan beri vodafon cep lira ile paypal takas yapabilecek birilerini arıyordum. Bana bu konuda aracı olabilirseniz çok makbule geçecek. Bulamassanızda canınız sağ olsun... Bende ebaydan bir şeyler almayı planlıyordum. yolla deyin ben yollayayım bir doları...

cok saolun hocam :hmmm:

yasarcay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şuan itibariyle yollamış bulunuyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5