İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardım lütfen veritabanını görmüyor

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
There was a database error.

Possible reasons:
1. The database connection could not be established. Please, make sure that your username/password/database name are correct.
2. The database is already imported (e.g. the tables are created) and the script fails to create new ones over them. Please chek your database.
When done go to step 0.

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Database Error

There was a database error.

Possible reasons:
1. The database connection could not be established. Please, make sure that your username/password/database name are correct.
2. The database is already imported (e.g. the tables are created) and the script fails to create new ones over them. Please chek your database.
When done go to step 0.

Kolay Gelsin Arkadaşım

Senin bu DB hangi yazılımın DB si vede hangi işletim sisteminde alıyorsun , biraz açıklasan burda sana yardım edecek çok çıkar.

Ama hatada gördüğün gibi , DB ile baglantı kurulamıyor , nedenlerinden biri , DB adı + şifre + kulllanıcı adı gibi bazı sabit değerlerin yanlış olarak set edilmesi yani atıyorum sen DB ismini ali vermişsen oda gidip o isismde bir DB arayacaktır.

İkincisi DB bulundugu yerde yok yani silinmiş veya taşınmış gibi ...

Daha detaylı bilgi verirsen yardımcı oluruz.

Kolay Gelsin

Tuba Bilişim Ltd Şti
Teknik Destek Departmanı

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim linüx de yada windowsta her iki işletim sistemindeded aynı sorunu yaşıyorum malesef

veri tabanı isimlerini 50 kere düzenledim kağıda bile yazdım kafam karışmasın diye olmuyor iste :-s

düzeltiyorum yazılım :D Rss_Media_Grabber_v3.5 gibi bir lisanssız :D lisanssız olmasına karşın herkesin rahatlıkla kurduğunu görüyorum ama ben bi türlü bu scripti kuramadım php tabanlıdır

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Could not connect: Access denied for user 'videolarim_'@'localhost' (using password: YES)

bu seferde böyle bir hata veriyor :-s

tubahost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SQL Hatası

Could not connect: Access denied for user 'videolarim_'@'localhost' (using password: YES)

bu seferde böyle bir hata veriyor :-s

Değerli Arkadaşım

Bu SQL i SQL5 temi yarattın yoksa SQL4 demi , neden sordum , kurmaya çalıştıgın script MySQL4 kullanırda eger MySQL5 kurmuş ve onun altında yaratmışsan hayatta çalışmaz.

Kolay Gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi