İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

aciL yArdIm (proxy)

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BAzı severlara giremiyorum. open proxy felan bi şeyler yazıyor. ne yapmam lazım..
eve adsl bağlattım ilk günden beri giremiyorum. ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

E

elma

Misafir
nightprince' Alıntı:
BAzı severlara giremiyorum. open proxy felan bi şeyler yazıyor. ne yapmam lazım..
eve adsl bağlattım ilk günden beri giremiyorum. ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

benim başıma da gelmişti böyle bir sorun. çözümü:
internet seçenekleri/bağlantılar/ayarlar/ayarları otomatik algıla

umarım işinize yarar...

nightprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olmadı :(
-ptopm- You are beeing scanned for open socks/wingate/proxy from localhost
-
You are banned from this server- You are using an insecure proxy please email [email protected] for more info http(8080)

böle bi şey yazıyo atıyo serverdan anlamadım olayı ya.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu tekrar up' luyorum. sorunu çözemedim. bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin..

D

duyurbeni.com

Misafir
hide proxy diye program var onu bi dene proxy degiştir gir belki ip aralıgını kabul etmiyorlardır

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
hide proxy diye program var onu bi dene proxy degiştir gir belki ip aralıgını kabul etmiyorlardır
istedgin kadar IPni degistir gene kabul etmez daha once bir kac gun bende kullanmistim hatta bende ariyorum simdi aynisini ama bulamadim Danimarkali bir cocuk yapmisti daha oncede onada ulasamadim yaptirmak icin
normal proxlylerde
transparent kullaniyorsan gercek Ip adresin ID de gozukur gercek IP adresin banli ise giremezsin zaten
high anonymity proxy kullaniyorsan Id de gercek ip adresin gozukmez girebilirsin siteye (genelde cok yavas olurlar high anonymity proxyler)
yalniz saniyorum bu proxy scanner yerlestirmis
ozaman ID de kullandigin browser kisminda proxy kisminin acik oldugunu algiliyor( atrik kac dakikada bir scann ediyorsa otomatikman senin id deki open proxy yi gorup otomatikman banliyor(girsen bile banlanmaman sans meselesi
Ama ornek steganos gibi bir kac program var bunda hem Ip lerini otomatikman degistirebiliyorsun hemde kullandigin Bilgisayar ve browser ayarlarini istedigin sekilde degistirebiliyorsun
ozaman sendeki ID de browserindeki proxy nin acik oldugunu algilayamiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5