İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL YARDIM!

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 3 aydan fazla oluyor.Sesimol.com adlı sitem Googleden girişlerinde ziyaretçilerin girişlerini engelliyor.Bunun sebebide Kötü amaçlı yazılımmış Alttaki linkte görünüyor nasıl bir sorun olduğu..sitenin bazı sayfalarında trojan olduğundan dolayı bu şekilde olduğunu söylediler.bütün sayfalar komple temizlendi google bir kaç kez indexledi ama değişen birşey olmadı.

http://www.google.com.tr/interstitial?url=http://www.sesimol.com/

Nasıl düzeltebiliriz bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Toprak senin için demiyorum ama başka bir domain yüzünden 30 dk önce kurdugum makineyi yeniden formatlamak zorunda kaldım. Virüslü yayan siteleri 1 yıl boyunca banlıyacak ve toolbar olan bilgisayarlarda site zarar verebilir diyip açtırmaması lazım.

(Bu arada ie ana sayfa degiştiren virüslerden nasıl kurtulabiliriz?)

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..

bir daha trojan virus koy diyemi

Neden siteme trojan koyayım ? Bu kadar ön yargılı olma kendi siteme trojan koyupta insanların siteme girmesini engellemek isteyeyim ki.. herkez ziyaretçi istiyor sitelerine benimde istediğim gibi.. boş konuşmayı ve boş konuşanları hiç sevmem

Trojanın nasıl bulaştığınıda bilmiyorum birileri sitenin açıklarını bulupta bulaştırmış olabilir.veya kendi bilgisayarım virüslü olduğunda ftp ye girdiğim içinde olabilir.Hiçbir bilgim yok nasıl olduğu konusunda bunlar sadece ihtimaller.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acil

yokmu arkadaşlar nasıl düzeldiğini bilen birileri.forumda bir kaç arkadaşın siteleride böyle olmuş düzeltmiş onlar şu anda arkadaşlar offline sanırım, bilen varsa yardımcı olsun lütfen..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Toprak senin için demiyorum ama başka bir domain yüzünden 30 dk önce kurdugum makineyi yeniden formatlamak zorunda kaldım. Virüslü yayan siteleri 1 yıl boyunca banlıyacak ve toolbar olan bilgisayarlarda site zarar verebilir diyip açtırmaması lazım.

(Bu arada ie ana sayfa degiştiren virüslerden nasıl kurtulabiliriz?)

Firefox ile bulasamiyorlar.

Y

Yamaha

Misafir
toprak sana tek kelime diyorum toplist eklemismiydin sitene ? eger eklediysen bir iki toplist sitesi var isimlerini tam bilmiyorum ama sana verdikleri koddan virus okutuyorlar bu kodu bot gordumu tak banliyor bir kac site sahibi var bu sekilde magdur olan onlarda böyle oldu bilmiyorum sende toplist varmiydi ziyaretci girisi engellenmeden önce

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir daha trojan virus koy diyemi

neden sürekli ters cevaplar vermek zorundasın bir türlü anlamış değilim.

Benimde bir sitemde böyle problem olmuştu eklediğim toplist kodlarından biri yüzünden onu sildim düzelmişti.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun devam ediyor.

Hala sorunu çözemedim arkadaşlar stopbadware.org ye mailde attım site düzelmedi sizden yardım bekliyorum.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşım sana bu işi halleden arkadaşın msnini verdim ama sanırım yardım talebini kabul etmedi. yukarıda linki verilen malum forumdaki mesajlarda arkadaş düşüncelerini belirtmiş. teşekkür dahi edilmediğinden bir daha gelmeyin diye. ikincisi olur da halledersen benim başıma geldiği için biliyorum. ftp sine girdiğin pc ye ne yaparsan yap bir daha o pc yi geçelim o ipden ftp ne bağlanma tekrar geliyor

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun devam ediyor..

Dün gece 4 den sonra sitem düzeldi Doom'a teşekkürler.

Ayrıca burada mesajıma cvp yazan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Herkeze kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5