İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

acil yardıma ihtiyacım var

W

wow_cek

Misafir
Arkadaşlar kısa bir süre önce bedava yer veren sitenin birinden yer aldım 2gb traffik vardı şu anda traffik tükendi arama motorları iyi hit göndermeye başladı ben kısa bir süre için alt domaini kendi makinama yönlendirmek istiyorum böyle birşey mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim.

adsl 256 var

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabit ipin var ise yapabilirsin. eger download edilen birşey yok ise kaldırır

sabit ip lazım

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adsl dersen aylık faturana 4 ytl daha biner sabit ip alırsın ama evden bu iş olmaz modemin firewall özelliğini kapatman lazım , portlardan birini açıcan bence risk...

W

wow_cek

Misafir
download yok zaten aynı anda en fazla 10 kişi giriyor bu kadarınıda kaldırır heralde geçici bir süre kullanacağım maksat ziyaretcileri kaçırmıyalım ziyaretcilerin çoğu google den geliyor googlenin sayfaları silmesini istemiyorum sabit ip yok dinamik ip yapmanın bir yolu yokmu

ayrıca şu adresi vereyim buda kişisel host ama açılma hızına bir bakın http://www.cengiz.web.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5