İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[acil] Yazımı Yayınlayamıyorum

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhaba dostlar, saatlerdir hazırladığım toplam 2610 kelimelik yazımı yayınlayamıyorum çok acil desteklerinizi bekliyorum.

Adsiz.png

Bu ekran geliyor "Kurtarma girişimi" diyorum yazı geri geliyor tekrar yayınla diyorum yine burası geliyor, daha önce böyle bir hata ile karşılaşmamıştım, diğer seçeneklere bilerek tıklamadım, acil yardımlarını bekliyorum.

yasintekin

Onaylı Üye
Reaction score
54
Geçmiş olsun.
O kadar yazdın kaydetmedin mi bir yere?
Taslaklara muhtemelen kaydedilmiştir. Tüm yazılar bölümünün üstünde taslaklar vs olması lazım.
/wp-admin/edit.php bu linkte.

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
bende de olmuştu bu. kurtarmayı seçtim, yazı kaybı olmadı. tavsiyem notpad'le yazmanızdır.

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Kod düzenleyiciyi açarak yazıyı kopyaladım ve yeni yazı yayınlar gibi tekrar yayınlamaya çalıştım ama yine aynı hatayı veriyor :(

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
yazıyı kopyalayıp ctrl f5 dener misin

yazarkafam

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Sorun çözüldü sayılır.

"Kurtarma girişimi" ne tıkladım daha sonra ne olur ne olmaz diye kod düzenleyiciyi açarak sorunsuz bir şekilde konuyu kopyaladım, tekrar tekrar yayınlamaya çalıştım ama hep aynı hata ile karşılaştım daha sonra baktığımda hatayı almama rağmen yazıyı yayınlanmış olduğunu gördüm. Şuan problem yok, ama hala o hatayı neden aldığımı bilmiyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
error log dosyasında hatayı söyleyebilir

ticodie

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
O Hata benim blogumdada olmuştu ben tüm eklentileri pasifleştirmiştim yazım yayınlanmıştı, sonra tek tek deniyerek sorunlu eklentiyi kaldırdım. bidahada olmadı

Aynı yöntemi deneyin düzele bilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5