İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılacak mp3 sitesinde uygun bannerlar

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar yabancı dil ve yabancı mp3 içerikli bir mp3 sitesi açacağım.Sırf ingilizce içerik olacak burada.Script olarak aykut beyin mp3 scriptini kullanıyorum.Scriptin içinde "İstediğiniz şeklinde değiştirebilirsinz" yazdığı için kullanmaktayım.

domain çok güzel bir domain.Site kurulumu bitti.Şimdi sıra editörlerin uploadlarında kaldı.Tüm mp3ler kendi uploadımız olacak.
Bildiğiniz gibi aykut beyin mp3 scriptinde download ederken reklamlara tıklamadan indirme yapmıyor.O 4 tane bannerdan herhangi birine reklam alınacak.Dilediğiniz halde 4 reklamı kaldırıp 468x60 yada 728x90 reklam koydurabilirsiniz.Böylece her downloadda %100 hit şansınız olacaktır
Sitenin hit yapacağına güvendiğimden şimdiden haber veriyorum
İlgililer ö.m veya [email protected] msn adresinden ulaşabilirler.
Detaylı şekilde konuşabiliriz

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3 sitesi kurmakta gec kalmışsın.
pastayı kapanlar zamanında kaptı.

yinede hayırlı olsun..

U

umurcan

Misafir
o script google dan az hit alıyo ve sadece metal içerik olucak o sitenin 500 tekili geçmesi bile zor gözüküyor

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla keywords konusunda oldukça güzel kodlandığını gördüm.
giren herkesin mp3 indireceğinden eminim. 500 tekil hit alsa bile 500 downloadda,reklam verene 500 hit demektir. az değil

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa Uzantılarını .html Yapınca 2-3 Katı Daha İyi Hit Alabilirsin.Benim Tekil 60'tı.HTML Olarak Ayarladım Uzantıları 1 Haftada Falan 500 Tekile Ulaştı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5