İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılan Konu Dağılıyor

bjkkenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adszyi.jpg

Arkadaşlar Yukarıdaki resimdeki bir konuyu foruma kopyaladığımda aşağıdaki resimdeki gibi oluyor yani konu dağınık bir şekilde çıkıyor üstteki gibi olmuyor üstteki gibi olması için ne yapmam gerekir?

adsz2oz.jpg

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sorununuz tamamen kullanılan internet browserı ile alakalı olduğunu düşünüyorum İE zaten dandik bi browser olduğu için yaptığınız her değişikliği kopyaladığınız orjinal şekilde gösterebilen browser sadece firefox olduğunu düşünüyorum.Firefox kullanırsanız sorun kalmayacaktır

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
o oluyor çek resimini resim oalrak koy dağılmada olmaz .)

Raqe

1
İyinet Üyesi
Reaction score
8
veya şuda olabilir yukarıdaki tablo html ise sorun çıkartır bunuda üye gruplarından özel html izni vermeniz gerek ki bunu önermiyorum sisteminizde açık üretir buda pek iyi birşey değil

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bu bir tablo, tabloları sağ tuşla kopyaladığınızda tablo kodlarını çekemezsiniz, dolayısıyla yapıştırdığınız yerde sadece metin çıkar -hem de düzensiz bir biçimde. Yapmanız gereken HTML kodlarıyla kopyalamak yahut yukarıda önerdikleri gibi ekran görüntüsü alıp tabloyu kesip resim olrak kullanmak. Aynı buraya koyduğunuz gibi koyun nereye koyacaksanız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5