İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılış Şerefine HERKESE BEDAVA 5 TL BAKİYE #Üye – Abone –Durum Beğenme

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Duymadınız Piyasa düşürenlere inat HERKESE BEDAVA 5 TL Bakiye Üye – Abone –Durum Beğendirme;

Ücretsiz yararlanmak için Konuda "ücretsiz yararlanmak istiyorum" demeniz yeterlidir.

Merhaba Arkadaşlar
Açılış şerefine herkese benden 5 TL değerinde Üye, Abone, Durum beğendirmeden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Hırsızlara, dolandırıcılara inat ücretsiz sistem…

Üye olanlar için;

• Üye ve abone çekebilir ve otomatik durum beğenisi yaptırabilirsiniz.
  • Üye olan herkese direk 5 TL otomatik olarak yüklenir.
  • Ücretsiz olduğu için çekimler yavaş olarak ilerler, ücretli çekimlerimiz hızlıdır
    smile.gif
    (Bedavası varken ücretliye ne gereği var)
  • Ücretsiz üyeler bir sayfa, abone veya beğeniye en fazla 1000 kişi çekebilirsiniz.
  • Her bir kategori için maksimum 3 farklı işlem yapabilirsiniz. (Örn: Üye çekiminde 3 farklı sayfa da çekim yapabilirsiniz. 4. İçin paket satın almanız gerekmetedir.

Üye olmadan;

• Üye ve abone çekebilir ve otomatik durum beğenisi yaptırabilirsiniz.
  • Ücretsiz olduğu için çekimler yavaş olarak ilerler, ücretli çekimlerimiz hızlıdır
    smile.gif
    (Bedavası varken ücretliye ne gereği var)
  • Üye olmaksızın bir sayfa, abone veya beğeniye en fazla 100 kişi çekebilirsiniz., Her bir kategori için maksimum 3 farklı işlem yapabilirsiniz. (Örn: Üye çekiminde 3 farklı sayfa da çekim yapabilirsiniz. 4. İçin paket satın almanız gerekmetedir.

Üyelik Türleri

• Ücretsiz Üyelik, : İlk kayıtta hediye olarak 5 Tl bakiyeniz yüklenir. Ek seneçenkerden yararlanamazsınız.
  • Kredili Üyelik : Sisteme 10, 25, 50, 100, 250 TL bakiye yüklediğinizde extra hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Paketler için TIKLAYINIZ
  • Sınırsız Üyelik : Haftalık 160TL, 2 Haftalık 300 TL , Aylık 500 TL dir. (sadece kendi sayfalarınıza çekim yapabilirsiniz. Ticaret yaptığınız anlaşılırsa süresiz uzaklaştırılasınız.)
  • Bayi Üyeliği : Haftalık 250 TL, 2 Haftalık 400 TL Aylık 750 TL dir. (Ticaret amaçlı alınan pakettir. )

Ek Seçenekler Ücrete Tabidir. Seçim yaptığınız anda sistem otomatik fiyat çıkartacaktır.

• Ülke Seçimi X2
  • Şehir Seçimi X2
  • Cinsiyet Seçimi X2
  • Yaş Aralığı Belirleyebilme X2
  • Otomatik Yorum, 1 yorum 0,25 TL (Sadece özel müşterilerime açıktır. )

İletişim:
Mail ve Msn : [email protected]

[FONT=&quot]Yeni sistemimiz hakkında yorumlarınızı bekliyorum.. Olumlu olumsuz eleştiri zorunludur
smile.gif
[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]

sosyalmedya1.jpg

sosyalmedya3.jpg

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kayıt olan arkadaşlar fikirleriniz yazarsalar memnun olurum..

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu günceldir. Yorumlarınızı bekliyorum,

Rapsodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz yararlanmak istiyorum hizmetinizden fakat telefona kod gelmiyor

rlngt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sistem çok iyi ;) kesin 250 liralık paket almayı düşnüüyorum

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederiz arkadaşlar..

Doğru numara ile giriş yapınız onay mesajı gelmesi için herhangi bir sorununuzda site içinden destek talebi oluşturabilirsiniz.

Sevgilerle..

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bayram kampanyamız " 25 TL ve üzeri yüklemelerde, yüklediğiniz kadar bakiye bizden" 29 ekinde son bulmaktadır.

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Ne hatası alıyorsunuz ?

Skrillex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler, Facebook ile bağlan dediğimde "Sosyal Medya uygulamasında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene." diyor. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Kayıt olup üst menülerden giriş yapabilirsiniz.

beka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sormak istediklerinizi Pm veya buradan sorabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5