İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılışın Şerefine 3 Kişiye Sponsorluk ve İndirimler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gunahtır hocam yapmayın (şu kandil günü)arkadasa bole 10 kısı ustune atladınız valla bıraz daha yumusak herkes neyın ne oldugunun farkında bu forumda.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
fazla iyimsersiniz.

yada ben bu gibi çocuklardan 100lerce gördüğüm için toleransım yok.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Günah mı? şirket olmadan ben şirketim diyen bir adama mı eleştirdik diye mi? bizim yalana karnımız tok, açlığınızı başka yerde giderin.

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milletin belki zevkle bi heyecanla yapacgi isi kursaginda birakiyosunuz...hepiniz sirketlerinizi acarken tam takirmi actiniz merak ediyorum illaki eksikler hatalar olur..belki elinden ancak o geliyor..bu konuyuda sasirttinizya baska yere helal olsun...
artik millet konu acmaya korkuyo baska yerlere cekilecek diy

çok katılıyorum ve düzgün bir açıklama yapmak istiyorum

Henüz yaşım 15 bu siteye takılan herkesin çok küçük yaştan amatorce webmasterliğe başlayarak sonradan kendini geliştirdiğini biliyorum fakat acemi olan kişilerin böylesine üstüne gelmeniz hiçte hoş bir davranış değil.. bazı sorunlar problemler anasayfanın bu urumda olması benimde hoşuma gitmiyor.. ve mesajımda şirket lafını kullandım acemi olduğumu söyledim ve düzelttim bunu burdada bir sorun yok gibi sadece istediğim bazı şeyleri biraz daha anlayışlı karşılamanız hepinize işinizde başarılar diliyorum ;)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
seni engelleyen mi var ? yada aşağılayan hor gören ?

çıkarsın ben 15 yaşındayım öğreneceğim dersin.şirket değilsen şirket değilim dersin.

bunun büyük küçük olmak ile bir alakası yok.10 yaşında bile olsan şirket olu olmamayı ayırt edebilirsin.

keza hosting öyle kolay bir iş değil.

webmaster olabilirsiniz belki ama hostcu hayır.

site yaparsın .o senin sitendir.sorumluluğu sana aitdir.ama başkalarının sitelerinin sorumluluğunu 15 yaşında alamazsınız.

tecrübelerinizi bu insanlar üzerinde kazanamazsınız.insanları riske atmaya hiç hakkınız yok.

kısacası 18 yaşın altındaki hiç bir gencin bu işi yapabileceğini sanmıyorum.

gece 3 te ben kalkarım ama siz değil.ben 5 gün uyumadan çalışırım ama siz değil.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapma Ya... İmkansız mı ? Host Şirketi olmayabilir ama bu sizin onu karalamanız yada onu kıracak bir sözylemeniz içn ne kadar Mantıklı ? Sizden küçüklere siz böylemi örnek Oluyorsunuz Alkışlıyorum Sizi..

Bana İlk Okulda Büyüklere Saygı Küçüklere Sevgi Sözcüğünü Öğrettiler.. Siz 15 yasından büyük olduğunuza göre Sevgiyi gösterecek kadarda tecrübelisinizdir...

"kısacası 18 yaşın altındaki hiç bir gencin bu işi yapabileceğini sanmıyorum.

gece 3 te ben kalkarım ama siz değil.ben 5 gün uyumadan çalışırım ama siz değil."

Ama Öğrenir.. Hiçbirşey İmkansız değildir.. Zordur ama yapılabilir okadarda basittir... Azim İstek Olduktan Sonra Herşeyin üstesinden gelir her insan...
Kişi Sponsor ve indirim yapmak istemiş.. Ben Burda Sadece iyilik görüyoyorum.. ve Suan Yanımda OLSA ona büyüğü olarak 2 çift laf söylerdim

Hakkın ile yap..
Kimseyi dinleme ve Gelecekte iyi bir firma olmak istiyorsa Şimdiden Çalış Yardımcın cok olur...

Hostbank.. Eğer sizide Kırdıysam AFFOLA..
Selametle...

lotustasarim.com.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbank24 sana katılıyorum arkadaşın 15 yaşında böyle zor bir işle uğraşması doğru değil. okulun var derslerin var senin daha. hostbank haklı gecenin bir yarısı kalkman gerekicek günlerce uyumaman gerekicek bu durum sırf hostingçiler içinde geçerli değil web masterlar, tasarımcılarda günlerce uykusuz kalır.

Ben kendimden örnek veriyim sipariş çok olduğu zaman 2 hafta günde 1 saat uyuyarak çalıştığımı bilirim. Heleki hosting işi daha zor.

Sunucun kapanır saldırı olur. Ben yattığım zaman bile alışkanlık olmuş artık 1-2 saatte bir gece kalkar makinalarımı kontrol ederim çalışıyormu bir sorun varmı.

Arkadaşım sana tafsiye eleştirmek falan değil bu işe hiç girme dediğim gibi okulun derslerin sınavların hem senin için kötü durumlar ortaya çıkar hemde müşterin olacak arkadaşlar için.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
beni sadece hosting işi yapanlar anlayabilir.

gençler atılsın her işi yapsın ama hosting değil.

hosting inşşat işi gibidir.hatta daha zor.öyle çoluğun çocuğun yapacağı iş değildir.

15 yaşında başka uğraşlarınız olabilir.

ha birde diyorsunuz ya şirket i olmayabilir :)

tamam biz de şirket değiliz.ama şirketiz diyor muyuz ?

karalama yok burada.işte gerçekler bunlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
benimle saygılı konuşun.

tecrübelerime dayanarak konuşuyorum.arkadaşın mysql nedir sorusuna dahi cevap verebilecek durumda olduğunu zannetmiyorum.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende diger arakadaslara katiliyorum sen simdilik sadece web tasarimi fln yap..okulun fln bitince bu islere girersin...

atlantis31

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
250 mb reseller la bu iş oluyorsa benım 100 tane şirketim var :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Davetiye kim verdi : Ben verdim :)

Niye nasıl : Meraklı kucuk bi arkadasımız. Gelsin burda ogrensin meraklı oldugu konularda bilgilensin kendini gelistirsin diye.

Sonuc : Hostingciyim(Doğru tabirle internet barındırma hizmeti satıcısıyım) diye cıkmasını onaylamıyorum. Hele ki ŞİRKET olayına yorum bile yapmaya gerek yok. Şirket nedir nasıl kurulur bunların acıklamaları web de bulunabilir. Ama bu sekilde pek cok kişi Türkiyede bilmeyen yüzlerce insanın parasından nasipleniyor. O yuzden uzerine cok gitmeniz beni de üzdü :)

İsterdim ki : Cekhost olarak deilde baska bir nickle uye olup kendini gelistirseydi.. Sonra gercekten şirket kurar hizmet verebilirim dediği andada bu sekil işlere el atsaydı.

Tavsiyem : Bence bi yogrul. ortak diye beraber iş yaptıgın kişilerin yanlıs yonlendirmelerinden sıyrıl :) sonra gercekten yaptıklarından para kazanabilirsin.

ve varsa forumda oyle bir imkan nickini değiştirmekle işe baslayabilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5