İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açılışın Şerefine 3 Kişiye Sponsorluk ve İndirimler

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar 2 Gün Önce CekHost adındaki Web Hizmetleri sitemizi kurduk şu anda anasayfamız dahi yapım aşamasında fakat hizmetimizi kanıtlamak ve referanslarımızı artırmak amacıyla 3 tane varolan siteye

SPONSORLUK KONTENJANI DOLMUŞTUR

ilgilenen arkadaşlar [email protected] adresini ekleyebilir yahut bu bölümde mesaj yazabilir ayrıca varolan sitenizin hostunu değiştircekseniz fiyatlarımız oldukça uygun :)

Lin 1
» 100 MB Disk Alanı
» 5 GB Aylık Trafik
» PHP + MySQL + CGI + HTML
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Kontrol Paneli (Cpanel)
» Sınırsız Destek
» Yıllık Sadece 15 YTL

Lin 2
» 250 MB Disk Alanı
» 7 GB Aylık Trafik
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Yıllık Sadece 25 YTL

Lin 3
» 500 MB Disk Alanı
» 10 GB Aylık Trafik
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Sınırsız Destek
» Yıllık Sadece 40 YTL

Lin 4
» 750 MB Disk Alanı
» 14 GB Aylık Trafik
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Sınırsız Destek
» Yıllık Sadece 50 YTL

Lin 5
» 1000 MB Disk Alanı
» 18 GB Aylık Trafik
» Sınırsız E-mail Hesabı
» Sınırsız Veritabanı
» Sınırsız Destek
» Yıllık Sadece 60 YTL

isteyen arkadaşlar msnden : [email protected]

Site Daha Yapım Aşamasındadır ..

Cekhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farkındaysanız belirttim daha tam olarak tasarım tamamlanmadı

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha tamamlanamayan tasarımınızı tamamladıktan sonra yapsaydınız tanıtımı keske :)
hayırlı olsun ne diyelim

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosting sitesiyim de tamam.tasarıma birşey demedim.

şirket olayı.anlamışınızdır umarım?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu istemeyerek böleceğim ancak ben hiçbir şirket görmedim ki *.org uzantısını kullansın..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyatlar fazla ucuz geldi. Yine ucuz etin yahnisi olur kesin.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
lütfen vergi levhanızı yansıtınız. yoksa yalancı bir kişi olamktan öteye gidemez forumdanda uzaklaştırılabilirsiniz.

edit: bu muydu bitecek dediğiniz tasarım. yuh

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaş herhalde vazgeçti, kaldırdı şuan o bizim göremediğimiz tasarımı...

?????

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
milletin belki zevkle bi heyecanla yapacgi isi kursaginda birakiyosunuz...hepiniz sirketlerinizi acarken tam takirmi actiniz merak ediyorum illaki eksikler hatalar olur..belki elinden ancak o geliyor..bu konuyuda sasirttinizya baska yere helal olsun...
artik millet konu acmaya korkuyo baska yerlere cekilecek diye

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
100de 1000 katılıyorum,
milletin belki zevkle bi heyecanla yapacgi isi kursaginda birakiyosunuz...hepiniz sirketlerinizi acarken tam takirmi actiniz merak ediyorum illaki eksikler hatalar olur..belki elinden ancak o geliyor..bu konuyuda sasirttinizya baska yere helal olsun...

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bu işi ciddi anlamda,profosyonel olarak yapanlar varken boyle ornekleri gormek ister istemez boyle mesajlar atmaya sebep oluyor :)
bana gore daha web sitesi olarak eline yuzune bakılır birsey yapamıyorsa bu arkadasımız sunucu yonetımı konusunda hıcbırsey yapamayacaktır
en basıtınden frontpage de tek bır sayfa hazırlanır konulur ama elıne yuzune baklır bırsey olur sagdan soldan kesılmıs grafıkler ıle degıl
bunları yapamayan arkadas nasıl sunucu yonetımı yapacak
ssh ' de ne yapacak :)
elbette herkes bunları dogustan ogrenmıyor bu bılgıler sonradan kazanılıyor bu bıle bu arkadasımız ıcın cıddı bır deneyım olacaktır
bir işi bitirmeden baska bir işe başlamamak lazım,once web tasarımını bitirsin yapsın veya yaptırsın guven saglayan bir tasarım sonrasında gelsin burada tanıtımını yapsın ilgilenenler alır begenenler begendiklerini soyler varsa dolandırıcılık potansiyeli bu da belli olur kısa bir sure sonra zaten
bu haliyle kimsede guven uyandırmaz,kimse is yapmaya yanasmaz ( bence )
ben arkadasa ilk mesajımda da hayırlı olsun demıstım yıne hayırlı olsun dıyorum basarılar dılıyorum :)

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işi ciddi anlamda,profosyonel olarak yapanlar varken boyle ornekleri gormek ister istemez boyle mesajlar atmaya sebep oluyor :)
bana gore daha web sitesi olarak eline yuzune bakılır birsey yapamıyorsa bu arkadasımız sunucu yonetımı konusunda hıcbırsey yapamayacaktır
en basıtınden frontpage de tek bır sayfa hazırlanır konulur ama elıne yuzune baklır bırsey olur sagdan soldan kesılmıs grafıkler ıle degıl
bunları yapamayan arkadas nasıl sunucu yonetımı yapacak
ssh ' de ne yapacak :)
elbette herkes bunları dogustan ogrenmıyor bu bılgıler sonradan kazanılıyor bu bıle bu arkadasımız ıcın cıddı bır deneyım olacaktır
bir işi bitirmeden baska bir işe başlamamak lazım,once web tasarımını bitirsin yapsın veya yaptırsın guven saglayan bir tasarım sonrasında gelsin burada tanıtımını yapsın ilgilenenler alır begenenler begendiklerini soyler varsa dolandırıcılık potansiyeli bu da belli olur kısa bir sure sonra zaten
bu haliyle kimsede guven uyandırmaz,kimse is yapmaya yanasmaz ( bence )
ben arkadasa ilk mesajımda da hayırlı olsun demıstım yıne hayırlı olsun dıyorum basarılar dılıyorum :)

iste bu sekilde aciklayici yani hatalarinin oldugu yerleri neler yapmasi gerektigini anlatan mesajlar yazalimki hangimizn hatasi varsa bi iste ona gore kendimizi ayarlayayip duzeltelim yanlislarimizi gorelim..gercekten guzel yazmisin arkadasim tesekurler...
saygilarimla

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ben katılmıyorum size imparator.

bu düşünce de olan sayın insanlarımız beni de sevmezler.

karalama yapıyorum düşüncesinde olurlar ama bunun alakası yok.

tasarım yapamıyorsan yapamıyorum dersin.bilmiyorsan bilmiyorsundur.

şirket değilsen de şirket değilim dersin.

yeni başlayan herkesi poh poh layamayız.

işini hakkıyla yapsın.

sunucu yönetimini de bilmediği ortada.bilgilerini insanlar üzerinde deneyerek kazanamaz.

gidersin alırsın bir sunucu bozarsın kurcalarsın.

hesabı aç al parayı yat aşşa olmuyor.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben katılmıyorum size imparator.

bu düşünce de olan sayın insanlarımız beni de sevmezler.

karalama yapıyorum düşüncesinde olurlar ama bunun alakası yok.

tasarım yapamıyorsan yapamıyorum dersin.bilmiyorsan bilmiyorsundur.

şirket değilsen de şirket değilim dersin.

yeni başlayan herkesi poh poh layamayız.

işini hakkıyla yapsın.

sunucu yönetimini de bilmediği ortada.bilgilerini insanlar üzerinde deneyerek kazanamaz.

gidersin alırsın bir sunucu bozarsın kurcalarsın.

hesabı aç al parayı yat aşşa olmuyor.

evet haklisin hostbank24..illaki kotu bir tasarima iyi diyemeyiz dedigin gibi poh poh layamayiz ama bu hatalarini yanlislarini da guzel bir sekilde soylemek var yukardaki mesajlardaki gibi bu muydu tasarim olmasaydi daha iyiydi gibi laflara diyorum ben ..yoksa tasarim guzel degil soyle yapabilirdin gibi filan laflarla karsindakini kirici laflar soylemeden uyarabilirdik diye dedim saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5