İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Açsak açsak ne açsak ? :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bana kısa sürede iyi para kazandırabilecek ve devamlılığı olacak(hem para hem kullanıcı açısından) bir site lazım. Sıfırdan başlıyacam ama bulamıyorum. Cep düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir ?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fan sitesi öneririm. Çok tutuluyor.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ziraat aletleri üzerine site aç, ciddi potansiyel var.
Yurtdışındaki ürünleri (özellikle hindistan) tanıtımını yaparsın
Üzerine düşersen 1ayda para kazanmaya başlarsın

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir kitleye hitap eden siteye gir,o sitede olanı değil olmayanı çal ;)

alkolik-rap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google Da tek olabilecegın bir site aç bir konu üzerine yogunlaş kısa sürede verdıgın emek karsılıgında kazancın olucaktır

sevecen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bana kısa sürede iyi para kazandırabilecek ve devamlılığı olacak(hem para hem kullanıcı açısından) bir site lazım. Sıfırdan başlıyacam ama bulamıyorum. Cep düşünüyorum sizin önerileriniz nelerdir ?

istediğin şey, kimse tarafından yayınlanmayan birşey olması gerekir.

bunu bulursan banada haber ver :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekabetin yoğun olduğu site tarzlarından uzak belirleyeceğin bir konuya yönelik özgün bir site yaparsan kısa sürede birşeyler kazanmaya başlarsın.

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence sen ilk önce sizin orda kendi çapında olan bir alış-veriş merkezine git .Ordan esnaflarla anlaş : biz online olarak internet ten sizin mallarınızı satıcaz , sizi destekliyeceğiz .Karşılığında da paranının birazı size birazı bize diye bir görüş :) (online alışveriş sitesi).Ardından aç siteyi : siteye bir güzel seo birde sitenin iyi bir reklamını yaptımı .Senden zengini olmaz köşeyi dönersin.

Bende fikir çok ama üşenmekten uyumuyorum bile :D .

sessizim-sessiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek anlamam ama fikir fikredenindir :D bence kazanç amaçlıysa site reklamdan çok talep oluşmalı arz talep olayı yani mesela siteye yeni üyeler daha farklı konular ne bileyim işte ne kadar üye olursa o kadar çok müşteri hesabı :D hem kazanç hem eğlence hem bilgi ama size kalmış gene de zaten bende yeni üyeyim daha araştırıyorum siteyi

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hepsini birden yapmaya çalışıyor olabilir. E tabi tasarımı fln uzun sürer :)

Bence buradakilerin görüşleri kendi hayallerindeki işler. En iyisi kendin düşünüp ben bu konuyla ilgilenirsem mutlu olurum demen..

Tyreece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Freeborn bence de haklı. Cep sitesi düşünüyorsan cep sitesi aç önemli olan ne sitesi olduğu değil ki. Önemli olan herkesten farklı bir proje yapmakta değil (tabi özentilik ayrı). Yeterki sitenin içeriği bol ve doyurucu olsun bir de düzenli olsun. O zaman istediğin kitleye sahip olursun, iyi de para bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5