İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"açtığım konular" ve "yazdığım cevaplar" seçeneklerimiz olsa

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet admin den bir isteğim olacaktı...

şimdiye kadarki forum tecrübelerime dayanarak yazıyorum ve kişisel görüşümdür...

bir çok vbulletin forumda olan "açtığım konular" ve "yazdığım cevaplar" linkinin forum.iyinet.com sitesinde de olmasını arzu ediyorum.
çünkü bir müddet sonra son açtığım veya mesaj yazdığım konular ana sayfada "En son Mesaj Postaladığım Konular " kısmından kayboluyor. ve yeni mesaj yazılsa dahi yukarı çıkmıyor. bende önceden açmış olduğum konuları satışları veya yazdığım teklifleri göremiyorum. veya satış zamanı bitmeden önce alacağım bir domaine veya scripte benden daha yüksek teklif veren olmuşmu göremiyorum. eğer "açtığım konular" ve "yazdığım cevaplar" linkleri olursa site içinde mükemmel bir pratik içinde gezinebileceğimi umuyorum.

iyinet yönetiminin ve site sakinlerinin bu konudaki görüşlerini paylaşması ümidiyle

saygılar...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Konulara abone olma seçeneği var. Eğer açtığınız ve mesaj yazdığınız konulara abone olursanız, profil kısmında takip edebilirsiniz.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendi kullanıcı adıma tıklayıp , üyenin tüm mesajlarını gösteri seçiyorum :D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabiki Yönetime kalmıştır degerlendirip degerlendirilmemesi fakat güzel bir fikir

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam çeşitli yönlerden zaten ulaşmak mümkün bunu bende reddetmedim ama cümleme dikkat ederseniz

eğer "açtığım konular" ve "yazdığım cevaplar" linkleri olursa site içinde mükemmel bir pratik içinde gezinebileceğimi umuyorum.

diye bir cümle kurdum. yani bana çok kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlanmış olacak. üstelik bütün vbulletin forumlarda aynı yöntemler geçerli olmasına rağmen bir çok forumda "açtığım konular" ve "yazdığım cevaplar" l isim li iki başlık var ki kullanımı fevkalade kolaylaştırıyor. bu yüzden böyle birşeye gereksinim duydum.. zaten vbulletine eklenen sıradan bir kaç eklentiden birisi bunlar. çok zaman alacağını veya siteyi yoracağını sanmıyorum.. ama elbette benimki bir görüş ve kendi görüşüm. son söz yönetimdedir.

saygılar.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben son 10 mesajımı takip etme olayını çok sevdim ama dediğinde olursa çok tatlı olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5