İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acun bizi salak yerine koyuyor!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar hakketten konuyu açarken yazdığım 2 satırı okumayacaksanız gelip yorum yapmayın bari adamı savunan. Biz acunun yaptığı iyi şeylere laf etmiyoruz, ama bugünkü olay resmen salak yerine koydu milleti, saçmalığın daniskası. Vakit ayırıp okuyun yazıyı, salak yerine koyma yok diyebilcekmisiniz bakalım? Başarılı işler yapması bizi daha çok sömüreceği anlamına gelmez.

Akın Boşnak

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
acun artık full para için yapıyor herşeyi. sitesine baksana sanki mynet anasını satiyim :D

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Kesinlikle arkadaşlar :p

konu dışında acunun acunn.com Alexada sınırları zorluyor :D
Ben de tv de siteme reklam versem benim Alexam da iyi olur.
Halkımızın da artık bunlara kanmaması,gözünü açması lazım.
Bence Acun Nihat Doğan ve kendisine 3T denen şahsı ilk 3 e falan sokar hile yapıp çünkü ikisi beraber kameralara iyi oynuyor, iyi şov yapıyorlar.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O tip programları sevmem , izlemem ayrıca saçmada bulurum.Kutu açma yarışması vardı adını unuttum.Ona çok saçmaydı.Amacın sadece para olduğu çok açık.Seyirciye bunu pek belli etmemeleri lazım.

Televizyon kanalları kar amacıyla açılmaktadır. Televizyon programlarında seyircilerin, muhabirlerin falan bir şeyi yoktur. O program reyting aldığı sürece yayında kalır. Hiçbir kanal yöneticisi reyting almıyor reklam gelirimiz düştü ama güzel bilgilendirici program yayında kalsın demez.

Bi kendinizi düşünün. İnternette çoğu webmaster para getirmeyen sitelerini kaldırıyor. Sonuçta tv kanallarıda amme hizmeti vermiyor. Zarar eden bir işletme ya kapanır yada zarar edecek işleri bırakıp kar edecek işler yapmaya odaklanır.

Mesela halkın sorunlarını çözücez diye bugün program yaparlar. Yarın o program reyting almasın 2 gün sonra kimse takmaz halkın sorunlarını ve program yayından kaldırılır. Medya işi hep böyledir.

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eski kalitesi kalmadı artık Acun'un. Survivor Türkiye Yunanistan nerde şimdiki survivor nerde ..

T

trgy

Misafir
Adamın salak yerine koyduğu yok. Adamın işi izleyiciyi ekrana çekmek ve bunu da başarıyor. İnternet sitesi olayına gelince. Taşıma suyla değirmen dönmez bunu hep beraber göreceğiz. :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Adam ne yaparsa yapsın ama onun bize ettiği iyiliği unutmayın.
Yurtdışındaki sevilen programları,yarışmaları Türkiye'ye getirdi o olmasaydı biz 1 haftada 1 kez yarışma izleyecektik belki ama şimdi 1 haftada değişik değişik yarışmalar izliyoruz.
Yarışmalar benim için dizilerden +1 önde gelir.
Yaptıkları Türkiye'yi ekonomik olarak kalkındırıyor.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Adam ne yaparsa yapsın ama onun bize ettiği iyiliği unutmayın.
Yurtdışındaki sevilen programları,yarışmaları Türkiye'ye getirdi o olmasaydı biz 1 haftada 1 kez yarışma izleyecektik belki ama şimdi 1 haftada değişik değişik yarışmalar izliyoruz.
Yarışmalar benim için dizilerden +1 önde gelir.
Yaptıkları Türkiye'yi ekonomik olarak kalkındırıyor.

Yarışmaları bi halta yaramıyor. Salak salak 10dan geriye falan sayıyolar.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
:) hocam yarışma onu gerektiriyorsa onu yapiyorlar 10dan geriyede sayılır 5 ten geriyede o yarışmanın heyecanı ile zamanla klişeleşmiş birşeydir çokta üzerinde durmaya gerek yok yani

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
acunun bizi saklak yerıne koymasını tetikleyen asena ve nihattır :) orda öyle birşey oldu ki adam program formatını değişti arkadaşlar ben acunun avukatı değilim ama acunun bir bölümlük ertelemeyle kazanacak paraya ihtiyacı yok kaldı ki yıllardır survivor programları yapar ben neler izledim ne survivorlar bu neki? sözün özü erteleme yanlış ama madem bizi oyalayacak şeyler ariyoruz tv de o zaman kızmayacağız oyalanmaya bakın muhteşem yuzyıl gibi pargalı daha öldürülmedi ölmesi gerekmiyormuydu şimdiye kadar?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
:) hocam yarışma onu gerektiriyorsa onu yapiyorlar 10dan geriyede sayılır 5 ten geriyede o yarışmanın heyecanı ile zamanla klişeleşmiş birşeydir çokta üzerinde durmaya gerek yok yani

Çok malca geliyor bana. Gerizekalı işi. Mantıklı adam yapmaz asla.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
:) hocam sana öyle gelebilir milyonlar izlediğine göre bu tutulmuş bir şeydir izlemezsin olur biter. Zaten begenilmese kimse o programı ayakta tutmazdı kapanır giderdi. Ama görüldü ki tutuldu baya ayakta kaldı

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Acunu izlemek benim için zaman kaybı. Ama Google aramalarını etkilediği kesin. Geçen bir kere Barbados dedi, Google'da herkes Barbados aradı.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
:) hocam sana öyle gelebilir milyonlar izlediğine göre bu tutulmuş bir şeydir izlemezsin olur biter. Zaten begenilmese kimse o programı ayakta tutmazdı kapanır giderdi. Ama görüldü ki tutuldu baya ayakta kaldı

Bizim ülkedeki cahil sayısını gösteriyor. Maalesef ülkedeki cahil sayısı fazla olduğu için ülkedeki herşey çoğunluğa göre şekillendiğinden olan bize oluyor. Uyduda tarama yaptırıyorum 295 kanal çıkıyor ama içlerinde izlenmeye değer tek birşey yok. 295 kanalın yerine sadece tek bir discovery çekse yeter bana.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar be almanyada yasiyorum ve ayni programlarin alman versiyonlarinida izliyorum, acun kafasini calistiriyor ve hic ugrasmadan yurt disindaki konsepti türkiyede uyguluyor ve milyonlari kiriyor bu sene rekor seviyede vergi vermisti .. helal olsun isini götüren götürüyor. Burada söyleyecegim tek sey bizim milletimiz hakkettigini kendi seviyesindeki programlari izliyor.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
aynen oyle cahilse bütün dünyanın izlediği programların izlenmesi ne kadar cahilce bilinmez nasıl düşünce oda bilinmez. Bunu yapabilen bir kişi var ve reklam konusunda da çoğu firma çoğu kuruluş tarafından da sevilen bir kişiliğe sahip acun. Ama yaptıkları salakça diyebilrisiniz şahsi görüşünüz ama bizim milletimiz bunları izledi diye cahilse tüm dünya cahil arkadaşım sana göre tabi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5