İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acun bizi salak yerine koyuyor!

alone123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acun gibi adamları sevmem. Adam masum hayvana sövüyor terbiyesiz herif (googleye "acun küfür" yazın çıkar), yakınlarda da pis bir iddaya da sahiplik etti doğru mudur bilmem ama eşiyle de bu sebepten dolayı ayrıldığı söyleniyor.

Besbelli adam internet medyasını oluşturuyor. Bu adama daha fazla çıkar sağlattırmayalım.

emir2005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen oyle cahilse bütün dünyanın izlediği programların izlenmesi ne kadar cahilce bilinmez nasıl düşünce oda bilinmez. Bunu yapabilen bir kişi var ve reklam konusunda da çoğu firma çoğu kuruluş tarafından da sevilen bir kişiliğe sahip acun. Ama yaptıkları salakça diyebilrisiniz şahsi görüşünüz ama bizim milletimiz bunları izledi diye cahilse tüm dünya cahil arkadaşım sana göre tabi :)

Tüm dünyada izlenilen yarisma programlari bunlar ama nedense birtek bizimkinde ahlak ve seviye yerlerde geziyor, mesela almanya yemekteyizi izleyin ve birde türkiyedekini izleyin öyle bir fark varki inanamazsiniz. Bizde Hep bu tür yarismalarda kavga edenler bibirinin yiyenler , hakaret , küfür havalarda ucusur ve encok hakaret eden , küfür eden daha cok puan toplar, kisacasi normal olmak yaramiyor , ozaman kimse izlemiyor , simdi herkes merak ediyor acaba nihat kiminle didisecek, pascal onu dövecekmi, taner nasil bir mallik yapacak :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam olay yemekteyiz değil zaten ha sadece 1 örnek verip geçiştiriyorsunuz bunun tam tersi örnekleri de mevcut :) BBG' yi unutmayalım ahlak seviyesi bizim ülkedemi yoksa diğer ülkelerde mi yerlerde.... Konuşurken bir örnekleme ile yanlış noktalara çekmek doğru değil. Hocam şimdi bu survivor' ı sevmeyenler neden eleştiriyor onuda anlamış değilim herkese hitap etmesi gerekmez açıkcası. Bunun içinde yapılmıyor programlar zaten. Her dizi nasıl izlenmiyorsa herkes tarafindan bunu sevmeyenlerde izlemeyebilir. Ancak her yapılan programın reyting aldığı noktalar vardır. Bu survivorda diğerlerine nazaran farklı oldu. Ancak öncekindeki reyting bu tarz olarak alınmıyordu. Yani sizin sevmediğiniz bir durum yüzünden herşey kötü berbat olamaz diye düşünüyorum haksızlıkta olur yani. Herşeyin ucunda bir emek var yapılan programlarda bu da unutulmaması gerekir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Konuyu açarken yazdıklarımla alakasız tartışmalar var, tabiki burası forum tartışılcak. Fakat ben adamın başarısına laf etmiyorum, son bölümde yaptığı büyük terbiyesizlikti ama.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hocam son bölüme bende bugün baktım ama terbiyesizlik diye birşey yok orda sağlık söz konusu onu açıklamanın manası yok devamını izlediyseniz eğer gerçekten kötü durumdaydı ve yapılması gerekeni yaptı. Acun hiçbirzaman 1 günlük reyting peşinde olacak biri olabilir mi sizce? zaten reytingleri tüm hafta tavanda yani reytingi az olsa veya olmasa dediğinizde haklısınız diyeceğim...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam son bölüme bende bugün baktım ama terbiyesizlik diye birşey yok orda sağlık söz konusu onu açıklamanın manası yok devamını izlediyseniz eğer gerçekten kötü durumdaydı ve yapılması gerekeni yaptı. Acun hiçbirzaman 1 günlük reyting peşinde olacak biri olabilir mi sizce? zaten reytingleri tüm hafta tavanda yani reytingi az olsa veya olmasa dediğinizde haklısınız diyeceğim...

Hocam gerçekten inandınız mı olan bitene? O program canlı yayın değil. Örneğin çarşamba günü yapıldı o konsey, ve asena fenalaştı. Daha sonra perşembe günü kimin gitceği açıklandı adadakilere.

Bize geliyor, cumartesi günü bütün gün boyunca bu akşam açıklıcaz, akşam konsey var diyor.

Daha sonra asena rahatsızlandığı için bugün değil yarın açıklıcaz, pazar günü tekrar izleyin diyor. İyide bu program canlı yayın değilki! Daha perşembe,cuma gününden haftasonu cumartesi pazar verilcek bölümün görüntülerini yayınlıyorlar.

Bize bir sonraki günkü yapılan konsey bölümü izletilebilirdi(haftaiçi oldu bitti konsey, biz geç izliyoruz). Hem madem sonu böyle olacaktı, niçin bütün program boyunca bu akşam konsey var diyipte bizi ekrana bağladılar?

Acun öyle bir girmişki tv lere, siz bile inanmışsınız yani. Sanki izlediğimiz canlı yayınmış gibi, asena fenalaştığı için açıklamadı diyorsunuz...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam bakınız siz bir varsayımdasınız farkındasınız değil mi kesinlik yok :) ben varsayımlara inanmam konuşmayıda sevmem. Ve konuştugunuz kişi zaten dalında başarılı kişi her programı reyting yapan izlenme rekoru kıran kişi. Bu adam için bu çok önemli bir olgu değil buda bana saçma geliyor anlatabilmişimdir inşallah...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hocam canlı yayın mı sizce?

Öyleyse nasıl oluyorda haftasonu yayınlanan olaylar, hafta içindeki reklamlarda gösteriliyor?

Canlı değil bu program, varsayım değil, kesin.

Ama bunu yutturabildiyse acun size helal olsun diyorum, başka söylencek laf yok.

Acunun başarısını tartışmıyoruz, cumartesi yaptığı ayıbı konuşuyoruz. Başarılı olduğunu düşünmesem oturup izlemezdim ama pişman oldum izlediğime.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
tmm hocam uzatmayalım pişman olmuşsunuz izlemeyeceksiniz büyük ihtimalle artık pişmanlık olmaz saygı duyuyorum uzatmayalım gerçekten

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Şu Acun'u programlarını neden izlersiniz hiç anlamam,

Adamın işi gücü insanları birbirine düşürmek, olay çıkarmak, reklam yapmak... Başka bildiği birşey yok.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Hocam herkesin fikiri kendine bence sen nasıl izlemiyorsan milyonlar onu izler veya izlemez zaten ne durumda olduğu ortada tabiki senin gibi herkes kendi tercihini yapabilir ama bunu kötü lanse edip akıllarda bulanıklık yaratmakta saçma... Sana saçma gelen bu fikrin aslında bana saçma geliyor bunu da kimse yadırgayamaz. Böyle durumlarda da tartişmalar büyür gider elbetteki

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Sizce sadece bundan mı şikayetçisiniz.

Mesela bana az sonra, birazdan, şimdi kavranlarının geçtiği an deli oluyorum. Her ne kadar çoğu zaman ne zaman olduğunu bilsekte bir nevi böyle de salak yerine konduğumuzu düşünüyorum.

Bu kavramlar çok göreceli. Kimi zaman 1 saat sonrasını işaret ederken kimi zaman da 5dk sonrasını işaret edebiliyor.

Gün içinde reklamlarda herthangi programın bir bölümü için saat 20:00'de yeni bölüm olarak dönüyor. Ancak 20:00'de bakıyorsunuz önceki bölümlerin özeti geçiyor. o andan itibaren başlıyor: az sonra, birazdan reklamları :=) Bu hiç sizi sinir veya gıcık etmiyor mu. Artık bunlara da el atılmalı diye düşünüyorum. Bazı programlarda bunu çok abartıyorlar.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şimdi reklam arası, mantar çorbası...
Ne alaka? Kel alaka
Kim kel? Collina kel
Acun işi biliyor

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Sizce sadece bundan mı şikayetçisiniz.

Mesela bana az sonra, birazdan, şimdi kavranlarının geçtiği an deli oluyorum. Her ne kadar çoğu zaman ne zaman olduğunu bilsekte bir nevi böyle de salak yerine konduğumuzu düşünüyorum.

Bu kavramlar çok göreceli. Kimi zaman 1 saat sonrasını işaret ederken kimi zaman da 5dk sonrasını işaret edebiliyor.

Gün içinde reklamlarda herthangi programın bir bölümü için saat 20:00'de yeni bölüm olarak dönüyor. Ancak 20:00'de bakıyorsunuz önceki bölümlerin özeti geçiyor. o andan itibaren başlıyor: az sonra, birazdan reklamları :=) Bu hiç sizi sinir veya gıcık etmiyor mu. Artık bunlara da el atılmalı diye düşünüyorum. Bazı programlarda bunu çok abartıyorlar.
aynen böyle.
Bir diziyi bekliyorsunuz. önceki bölümle birlikte yayınlıyorlar sanki 45 dk özet mi olur yahu ? Dizi zaten reklamları çıkarsak 50 dk sürmüyor. neresini çıkartıyolar özetten merak ediyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
aynen böyle.
Bir diziyi bekliyorsunuz. önceki bölümle birlikte yayınlıyorlar sanki 45 dk özet mi olur yahu ? Dizi zaten reklamları çıkarsak 50 dk sürmüyor. neresini çıkartıyolar özetten merak ediyorum.

En güzeli amerikan dizilerindeki özet tipi. Adamlar 30 saniye falan veriyor özeti. Gerçi onlarda dizi 45-50 dakika falan oluyor en fazla. Bizde özetle beraber akşam 8de başlayan dizi gece 11:15te anca bitiyor. 3 saat 15 dakika dizimi olur la:p

Ondan sonra bakıyorsun 2 hafta sonra dizinin konusu uçuyor birşey anlamıyorsun. Yazık senarist her hafta 2,5 saatlik senaryo yazmak zorunda.:hönk:

Amerikada dizi özeti izleyicilere geçen haftayı hatırlatmak için bizdeki dizi özeti araya 2 reklam fazla atmak için. Rtükün yapabileceği birşeyde yok. Rtük özeti en fazla 10 dakika göstericen dese adamlarda bu sefer reklamdan çıkınca kasedi geri sarıp gösterdikleri son 3-5 dakikayı her seferinde yine gösterecekler. Onuda geçtim bi ara dizi bitince özel bölüm diye aynı yerleri yeniden koyuyolar. Buna kısaca o zamana çok reklam aldık ama reklam süresine sığmadı o yüzden reklamları böyle eritiyoruz deseler daha anlamlı olurdu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5