İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acunmedya.com

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
S.a,

Ben acunmedya.com'a üyeydim. Sitede forum da var. Sohbet bölümü,Acun Ilıcalı'ya soru bölümü felan..

Foruma baktım hangi script diye. Ne altta vbulletin yazıyor, ne mybb, ne smf, ne phpbb, ne başka birşey.Ama vbulletine benziyor. Denemek için /forum/admincp/index.php yaptım. Bir de ne göreyim. vbulletin 3.6.8 admin kontrol paneli. :) Benim sorum şu. Forum vbulletin ama altta copyright bölümü yok. Bu normal birşey mi? Yani isteyen yapabilir mi?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bunun belirli bir ücreti olduğunu hatırlıyorum. O ücreti ödeyerek copyright kısmını sildirebiliyorsunuz. Scriptlerin bir çoğunda böyle bir ödeme/uygulama mevcut vbulletin içinde aynısı geçerlidir tahmin ediyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sanmam, koskoca şirket. Garanti almışlardır.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Branding Free Option Marka kaldırma opsiyonu. vbulletinden o yetkiyi satın alabiliyorsunuz.Vbseoda da marka kaldırma opsiyonu ücretli olarak yapılmakta. Dikkat ederseniz frmtr.comda da vbulletin copyright yazısını göremezsiniz.

pendiksefiri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler amcaoğlu teyzekızı ne alaka adamların data centeri vardır belkide.almıştır elbette xxx $ veremıcek kadar gucsuz bı fırma degıl hergun bınlerce para dagıtan bı fırma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi