İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adam akıllı yabancı hosting yok mu ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yav doğru düzgün bir hosting şirketi bulamadım.

E tabi herkesin istediği gibi hem ucuz olsun hem kaliteli olsun diyenlerdenim.
Yani başta Unlimited Domain olayı önemli benim için..

resellerguru alayım dedim. Adamların online alışverişinde sorun var alamadım.
Ondan sonra hostony.com dan aldım.. Pişman oldum 10 dk da..

Çünkü hiççççbir halta yaramıyor benim için.
Hızını mızını bilmiyorum. Helm kontrol paneli var.. İyi hoş.. Fakat 1 tane ODBC veriyor. ODBC siz kullanayım diyorum adamlar bana istediğim klasöre yazma hakkı vermiyorlar... Böyle birşey olabilir mi ya...

Ben her domain için her mdb klasörü açmaya kalktığımda adamlara söyleyecem adamlar klasörün özelliklerini değiştirecekler....

Ölme eşşeğim ölme..

Arkadaşlar tavsiyede bulunurken lütfen
Windows Hosting + Unlimited Domains + İstediğim klasörün veya dosyanın yetkilendirme ayarlarını yapabilmeliyim...

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım eğer paypal hesabın varsa resellergurudan alabilirsin. 2 gb alan 45 gb bw veriyorlar. Ben ordan alalı 4 ay falan oldu. Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Kaliteli bir yer. Şiddetle öneririm. Ama Paypal hesabı ile almaya çalış. Kredi kartıyla falan ödemeye kalkarsan bir sürü evrak falan istiyorlar. Hesabın yoksa da bir tanıdık vasıtasıyla almaya çalış. Kalitesi hakkında sana en basit bir örnek vereyim. Serverda hem asp hemde php yi sorunsuz çalıştırabiliyorsun.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"2 gb alan 45 gb bw veriyorlar"

Bu benim aldığım reseller paketi farklı seçenekleri de var. Zaten görmüşsündür. Bence tam istediğin gibi bir yer.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paybal ile hiç işim olmadı. Hesabım da yok.

Sen öyle söyleyince diğer mesajında adamlara bir ticket açtım.
Dedim istediğim klasör ve dosyaların yetkilerini değiştirebiliyor muyum dedim. Ayrıca online alışveriş sisteminizde sorun var dedim...

Bunu yazalı 2 saat olmuştur herhalde. Halen cevap vermediler.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet tek kötü yanı online sistemlerinin olmaması. Fakat sorun çıkmadığından pek ihtiyacın olmuyor. Zamanında önceki hostinglerden çok çektiğimden burada yardım isteyen arkadaşlara burayı öneriyorum. İlk başlarda bende senin gibi düşünmüştüm 2 farklı kredi kartımla alışveriş yapmaya çalıştım. Benden nufus kağıdı ve kredi kartın arkalı önlü fotokopisini istediler verdim ama parayı çekemediklerini söylediler son çare olarak paypalı kullandım ve şimdiye kadar kullanıyorum ve inan hiçbir sorun olmadı. Sana tavsiyem paypal hesabı aç 2 gün falan sürer en fazla. ve burdan al sorunsuz kullan.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağolasın.

Şimdilik hostony ile irtibat halindeyim. Bir süre deneyim. Adamlara şu şu klasörlere yetki verin falan dedim. Bakalım ne kadar sürede ne kadar yardımcı oluyorlar bir bakayım... Serverların hızlarını da bi kontrol edeyim..

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WoLeRiNe' Alıntı:

ucvhost.com un fiayatları çok ama çok uygun.

Fakat sınırsız bandwidth veriyorlar.

Özelliklere göre fiyat çok düşük güvenilir ve hızlı bir servermı bilen arkdaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bukotezo' Alıntı:
ucvhost.com un fiayatları çok ama çok uygun.

Fakat sınırsız bandwidth veriyorlar.

nasıl yapıyorlar o işi ?
henüz sınırsız bişi göremediğimden sordum

Saygılar

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mask' Alıntı:
nasıl yapıyorlar o işi ?
henüz sınırsız bişi göremediğimden sordum

Saygılar

Sınırsız diye birşey yoktur.
Evrenin bile bir sınırı var :)
Ama durmadan genişliyor o ayrı konu : )

Sınırsız derler başta.. İnsanları yakalamak için..
Ama süper bir siten varsa trafiğin çok çok fazlaysa anında ufak bir bahaneyle veya bahanesiz gönderirler seni...

Not: Sözüm bahsi geçen site için değil sınırsız trafik diyen tüm hosting şirketleri içindi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5