İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adam Gibi Bir Firma Warmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SakiEvi.CoM

Misafir
ya arkadaslar inaninn 3 yildir calısmadıgım yer kalmadi ama hic birinden memnun degilim herkes bizim firma super gelin diyor 1 hafta guzel sora berbat bazı istisnalar war tabi :) kullandiginiz hosting firmalarinin ozelliklerini yazarmısınız necidir nerdedir memnunmusun deilmisin falan filanb ?

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.ispro.net.tr
kişisel sitelerimde kullanmam ama başkaları için yaptığım -kurumsal- sitelerde hostu buradan alıyorum...

şimdi pahalı diyeceksın ama adam gibi bir firma istiyorsan paraya kıyacaksın

// ingilizcen varsa www.godaddy.com un hostu da iyidir

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aradiklarin, beklentilerin, onceliklerin neleri bunlari belirlersen buna gore bir secim yapman daha iyi olacaktir.

H

Hetfield

Misafir
SakiEvi.CoM' Alıntı:
ya arkadaslar inaninn 3 yildir calısmadıgım yer kalmadi ama hic birinden memnun degilim herkes bizim firma super gelin diyor 1 hafta guzel sora berbat bazı istisnalar war tabi :) kullandiginiz hosting firmalarinin ozelliklerini yazarmısınız necidir nerdedir memnunmusun deilmisin falan filanb ?

Selam.

www.ferrahost.net i önderirim.Gerek hizmetleri ve teknik destekleri olsun gerekse fiyatları çok iyi.Bence hosting de önemli olan bir kaç dengeyi iyi kurmuşlar.Tabi iyice araştır heryeri öyle karar var.

Iyi çalışmlar...

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ferrahost.net ben kullaniyorum.

3-4ay oldu. Teknik destek olarak sorun yasanmiyor.Fakat benim gibi eger hitlerin googleden geliyorsa Son 1,5aydir Geceleri kapanmalar meydana geliyor Ara-sıra Ftp ye ulaşılabiliyor ama siteye yok.Geceleri de google tarama yapiyor Ona göre bilmeni istedim.

Son 3gun duzeldi sanırım.Ama işin gündüz ise yani aşk sevgi sitesi ise googleden hit gelmiyorsa iyi bir yer.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SakiEvi.CoM' Alıntı:
http://www.hosthane.com.tr diyorum başka birşey demiyorum. destek süper, sunucuları hızlı daha ne olsunki.

merSinLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapanma riski sıfır bi hosting istiyorsan görüşelim bi pürüz dışında mükemmel. tavsiye ediyor onaylıyorum 7 aydir kapanmadı :)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sirf reklam yapmak icin 14 aylik konuyu nasilda hortlattin Masallah .

Reklamin iyisi kötüsü olmaz mantigiyla eski konulari canlandiranlari kınıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5