İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adam gibi unmetered dedicated satan yer yokmu?

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim yüksek sunucu modellerini kullanmamızın sebebi sunucu configurasyonu ve optimizasyonundan anlamamamızdan kaynaklanmaktadır. Bunun tek açıklaması bu. Biz alırız mesela p4 3.0 ht 2 gb ram vs vs... bir siteyi host edemeyiz saldırı gelir yok mysql bilmemne olur load çıkar. adam bu siteyi. p3 1000 de çalıştırır. Daha biz geliştiremedik o kadar olayları. makinayı kirala devam et oh... Burdada kimse ben makinayı 10 numara optimize ederim diyemez zaten.

Y

ysf

Misafir
LuGeLaS' Alıntı:
dinix.com
aylık 6-7 tb kullanıyorum

haftalik uptime iniz 24 saati buluyormu ?
dinix = webhostplus hayatım boyunca calışmış olduğum en iğrenç firma, maximum 19 saat uptime yapabildim 39 gün boyunca. Bulundukları şehirde çalışma varmış ve elektrikler kesiliyormuş.
%99.9 uptime garantisi veriyordunuz diyerek paramı zor kurtardım. Tabii müşteri felan kalmadı elimde.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Mask' Alıntı:
peki o konfigürasyonu bende öğrenebilirmiyim.
nasıl bir makine konfigüre etmişsin ve nasıl bir host vericeksin cidden merak ettim.
PIII makinede halen 300 kadar host tutuluyorken yanlış kurulumlar yada yanlış kullanımlar yüzünden neden bu kadar büyük isteklerimiz oluyor?
(sadece merak)
Saygılarımla

yok bu alacagım makine değil bu ama soyleyım ozelliklerini windows 2003 kurulu SQL server da yukleyınce makıneye bu fiyat cıkıyor ortaya

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mssql server kurmazsan fiyatı çok ucuzlar. zaten öyle lisanslı sql server veren ucuz yer görmedim ben daha. MSDE kullanmayı deneyebilirsin çok fazla bi yüklenme olmayacaksa.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar zamandır çalışıyorum bu firmayla ve iki kere kesinti yaşadık ( max 3-5 dakika) ondada telefon açıp özür dilediler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5