İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adam gibi unmetered dedicated satan yer yokmu?

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDC unmetered diyor bağlantıyı sürekli 10mbpsye kadar kullandığında bişey yok
30 40 yaptığında limitleme yapıyorlar gene devam edersen band harcamaya hddniz yandı vb şeylerle bunu engelliyorlar

Diğer bir kaç yerde daha karşılaştım böyle şeylerle.

50 mbps unmetered verebilen bi yer yokmu tavanda kullansam tabanda kullansam karışmayacak bir yer?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nixcon 100 mbps unmetered verecekti.Hatta forumlarında bazı müşterilerine vermeye başladıklarını okumuştum.İstersen bir görüş.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDC maksimum 10Tb verir arkadasim 30-40 dedigin sey zaten 10 u geciyor tabiki sinirlayacaklar 200 dolar odeyip 100mbit unmetered makinemi ariyorsun :)
bol sans dilerim tek basina arama omrun yetmez.

bazi seyleri abartmayi cok seviyoruz millet olarak bu da orneklerden biri

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
darXis' Alıntı:
FDC maksimum 10Tb verir arkadasim 30-40 dedigin sey zaten 10 u geciyor tabiki sinirlayacaklar 200 dolar odeyip 100mbit unmetered makinemi ariyorsun :)
bol sans dilerim tek basina arama omrun yetmez.

bazi seyleri abartmayi cok seviyoruz millet olarak bu da orneklerden biri
darXis güzel bir şekilde söylemiş. Bu arada amenworld.com ile bir ara çalışmıştım baya memnun kalmıştım.

B

Baria

Misafir
nixcon.com.tr yede baktıgımızda fiyatları gayet iyi.

10 mbit unmmeter veriyor bunun 8-9 mbit ini kullanabiliyorsunuz. buda aylık 3 tb geliyor. verdiginiz para
AMD 64 Athlon 3200+
1GB DDR400
80 GB SATA2 HDD

Kurulum ücreti: 0 YTL
Fiyat: 135 YTL

fdc bu fiyata bunu alamazsınız. açıkçası eğer bandınız 3 tb geçmiiyor ise burdan almanızı tafsiye ederim. ben nicxon dan sunucu almadım ama arkadaşlarım ve çevremden aldıgım bilgi ye göre soyledim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bu paket dediğin gibi iyide teknik destek verilmemektedir yazıyor acaba onlara göre teknik destek ne anlama geliyor bunu bilmek lazım iki gun sonra bir sey soramayacaksın adamlara o zaman ne yapacaz?

Networkten kaynaklanmayan problem olmadığı sürece aldığınız hizmet kapsamında teknik destek verilmemektedir.

bide ben bu cümleyi tam anlayamadım yahu :?

sanırım acayip bir Türkçe ile sorun makineden kaynaklanıyorsa destek var yoksa yok diyor dogrumu anladım şimdi :?

allah allah bu nasıl bi cümle yaaa

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce olarak söylemek gerekirse unmanaged olarak veriyorlar makineleri yani sunucu yönetimiyle ilgili teknik bilginiz yoksa ya forumlarda sorarark öreniyorsunuz yada kendi bilgilerinizle yapmaya calısıyorsunuz baglantılarla serverla ilgili bi sorun oldumu tabiki de ticket acıyorsunuz ilgileniyorlar..

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hivelocity.net
Msn : [email protected]
3 senedir kullanıyorum . TR-USA hatlarında sorun çıkmadığı sürece yaşanmış bir sorun bulunmamakta

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix' Alıntı:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=30433

nixcon ile çalışmaya başlamadan önce okuyun derim ben.. sonra karar verirsiniz gerisine siz.

Ya sen nasıl bir insansın yaaa?

Esas yalancı sensin..Bahsettiğin başlıkta bas bas bağırdın Nixcon'u mahkemeye veriyorum pazartesi günü diye.Kaç pazartesi geçti hani mahkeme?

Aksine umarım Nixcon'un dava açtığı 10 kişiden biri sensindir.

Senin her türlü çamuru attığın Nixcon datacenterı ziyarete açtı.Millet gidip görmeye başladı bizim deyimimizle datacenterı senin deyiminle oto sanayini.

Türkiye'de doğru düzgün bir kişi bulamazken Nixcon ile çalışıp memnun olmayan hala bu şekilde karalama yapman bende kötü niyetlerin olduğu fikrini uyandırıyor.

Ama amacın boşuna.Sen ne yaparsan yap biz Nixcon ile çalışmaya devam edecez.Her geçen gün de Nixcon büyüyecek.

Türkiye'de bir firma imkansız görüneni başardı.Oturup teşekkür edip bu nimetten yararlanacağına hala gelmiş burda çamur atıyorsun.Yazıklar olsun.

Arkadash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda bilhosta katılıyorum. Hala bende anlamiyorum insanların nixcon ile alıp veremediği neyse cözmüş değilim. Ve yakın çevremde nixonu kullanan arkadaşlarımdan memnun kalmadım diyen tek bir kişi bile bilmiyorum. Ve Nixon ile calışıp ben memnun değilim diyen arkadaşada rastlamadım şahsen. Belki vardır ben görmemişimdir. Ama bence artık vazgecelim nixconu eleştirmekten.
Ve dikkatimi çeken birşey var bazı şahıslar sadece ve sadece nixconu eleştiriyor peki bu şahıslar nixconun hiç bi güzel yanını görmedilerimi inanın merak ediyorum.

Bu arada bi sorum olicak arkadaşlar nixconu aranızda gidip gören ziyaret eden varmı yada eden birine rast geldinizmi ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumdan bir üye Nixcon'dan sunucu almak istiyor.Dün kendisiyle görüştük.Ancak network kontrolünden dolayı Nixcon yeni sunucu siparişi almıyor şu anda.Benden rica etti siz arayıp bir konuşsanız biz de sizin üstünüzden alsak diye.Yani mevcut müşterileriyim diye bana belki sunucu verirler diye.

Bugün 2 kere aradım temsilcim Serdar Bey orada yoktu.İkincide not bıraktım telefonumu verdim ve beni aramasını söyledim.

Az önce telefonum çaldı ve arayan Serdar Bey idi.Gerekli görüşmeyi yaptık kendisiyle.

Bunu anlatmamın sebebi,bazı arkadaşların not bırakıyoruz bizi aramıyorlar demesiydi.Beni birkaç saat içinde aradılar.

İkinci konu ise..Pazartesi-Salı günü Serdar Bey ile ziyaret için görüştüm.Bana haftaya Çarşamba-Perşembe demişti.Onayladım.Ama ses seda çıkmadı sonra.Telefonda onu da sordum.Aklımdasınız Pazartesi sizi arıyacam dedi.

Ben gidip görecem.Ve ortada kesin bir sonuç var.Ziyaretim sonrası Nixcon ya en büyük olacak ya da en küçük olacak..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
hitix' Alıntı:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=30433

nixcon ile çalışmaya başlamadan önce okuyun derim ben.. sonra karar verirsiniz gerisine siz.

arkadaş ne nixcon la ilgim var ne senle ama şunu söyleyebilirim ki senin nixcon için yazdıkların bende senin art niyetli olduğun hissini uyandırdı
tamam sana göre kötü bi firma yeter artık uzatmanın manası yok burada 10 yasında çoçuklar takılmıyor birisi nixcon hakkında bilgi almak isterse aramaya yazar bulur emin ol senin yazdıklarında çıkar ama sen uzatma istersen çünkü yazdıkların bilgi vermek ten çok kabak tadı vermeye başladı yazdın yazdın fikri odur dedik saygı duyduk sende biraz bize saygılı ol heryerde aynı şeyleri tekrarlama ;)

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki o konfigürasyonu bende öğrenebilirmiyim.
nasıl bir makine konfigüre etmişsin ve nasıl bir host vericeksin cidden merak ettim.
PIII makinede halen 300 kadar host tutuluyorken yanlış kurulumlar yada yanlış kullanımlar yüzünden neden bu kadar büyük isteklerimiz oluyor?
(sadece merak)
Saygılarımla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5