İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adam gibi web dizayn yapan bir firma yokmu?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adam gibi web dizayn yapan bir firma yokmu? Millete para verip istediğimi alamamaktan bıktım artık. Belkide 2-3 milyarım .ok yoluna gitti bu şekilde. Site yaptırıyorum site sorunlu çıkıyor. Sql çöküyor. Yanlış yunluş çalışıyor veya çalıntı sitelerin scriptlerinin değişmiş versiyonu çıkıyor. Tam istediğim gibi bir siteyi hangi firmaya veya şirkete kaça yaptırabilirim. Çok sağlam bir arkadaşlık sitesi lazım. Foruma yazdım birkaç fiyat çekti. Bu fiyatlarda 5000 $ civarında ama çok kaliteli yapacaklarını söylediler. Bu kadar parayı kimse böyle riske atamaz. Deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum.

a) Sorunsuz bir siteyi kime nasıl yaptırabiliriz.
b) Kaç paraya mal olur.
c) Site karşılığında bir belge alabilirmiyiz.
d) Sitede problem olduğunda kolayca yardım alabilirmiyiz.

Cevaplar için teşekkürler.

( istediğim örnek site tasarımları; yonja.com, kalbimde.com,randevum.com, akampus.com vs. )

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
dll ciddi olarak düşünüyosan çok iyi bir firma tanıyorum.Firma afyonda adı mega ajans.Host firması olarak rturk.com.tr Aslında asıl işleri tasarım değil.Genelde reklam ve prodüksiyon çalışıyorlar.Ama coderleri çok iyi tanıdığım bir abim.Sorunsuz olarak halledebiliyor.Genelde yapdığı çalışmalarda protokol imzalıyor.Fatura karşılığı çalışabilirsin.Dilersen bana ulaşırsan resmi olarak seni görüştürebilirim.

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
söylemiş olduğunuz sistemleri inceledim ve oldukça meşakkatli yazılacak işler
ama olmaz şeyler degil.
örnegin içerisinde 3.000 adet ürün barındıran bir oyuncak portalının yapımı 2.5 ay sürmüş olup içerisinde 112 asp sayfası ve 34.5 Mb MSSQL datasına sahiptir.
ismini PM olarak verebilirim
ama aradığınız Ciddiyette bir işin maliyetleri de sanıldığı gibi 1.000 yada 2.000 $ a çıkmaz. çıkartırım diyen firmalarda ya ucuz etin yahnisini yada birçok sorunu barındırırlar.
eğer ilgilenir ve bu işi yaptırmak isterseniz PM den MSN adresimi verebilirim.
Saygılarımla

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadassitesi istiyorsan www.delikanlim.net aynisi satan bir ingiliz firma var bende ordan aldim 600 dolara satiyor kötusu tek turkce dili yok suan ben birine yazdiriyorum. Baska cok extrasi olan bir script ayrica lisans veriyorlar sana sorun oldumu yazarsin hemen gereken söylerler sana hemen hostuna kurarlar herseyisi var icinde cok seyler var suan ben turkce yaparsam belki turkcede tek site olur cunku aynisi ariyorum yok senin saydin siteler var ama onlar cok degisikler. Eger tercumanin varsa turkceye cevircek biri varsa sana onu tavsiye ede bilirim http://www.datingsoftware.biz/ iste adres....

saygilarimla

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

selam dll msn de bi konu hakkında görüşebilirmiyiz. pm atarsan iyi olur. bende calısmıyor , atamıyorum pm

dll' Alıntı:
Adam gibi web dizayn yapan bir firma yokmu? Millete para verip istediğimi alamamaktan bıktım artık. Belkide 2-3 milyarım .ok yoluna gitti bu şekilde. Site yaptırıyorum site sorunlu çıkıyor. Sql çöküyor. Yanlış yunluş çalışıyor veya çalıntı sitelerin scriptlerinin değişmiş versiyonu çıkıyor. Tam istediğim gibi bir siteyi hangi firmaya veya şirkete kaça yaptırabilirim. Çok sağlam bir arkadaşlık sitesi lazım. Foruma yazdım birkaç fiyat çekti. Bu fiyatlarda 5000 $ civarında ama çok kaliteli yapacaklarını söylediler. Bu kadar parayı kimse böyle riske atamaz. Deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum.

b) Kaç paraya mal olur.

( istediğim örnek site tasarımları; yonja.com, kalbimde.com,randevum.com, akampus.com vs. )

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sessizliktr senin PM kotan dolmuş bende sana PM attım ama ulaşılmıyor. onları temizlersen iyi olur kanaatindeyim
Saygılarımla

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm

Mask' Alıntı:
sessizliktr senin PM kotan dolmuş bende sana PM attım ama ulaşılmıyor. onları temizlersen iyi olur kanaatindeyim
Saygılarımla

evet sildim bir kaç tane gönderdim gidiyor sanırım mesajlar

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ucuz bile söylemişler

dll' Alıntı:
Tam istediğim gibi bir siteyi hangi firmaya veya şirkete kaça yaptırabilirim. Çok sağlam bir arkadaşlık sitesi lazım. Foruma yazdım birkaç fiyat çekti. Bu fiyatlarda 5000 $ civarında ama çok kaliteli yapacaklarını söylediler. Bu kadar parayı kimse böyle riske atamaz. Deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum.

b) Kaç paraya mal olur.

Bu tür yazılımları (yada scripti) özel olarak yazdırmanız size pahalıya patlaması gayet normal.
Firma 2 programcı 1 grafik tasarımcı ile çalışsa , sitenin 2 ayda bittigini farzetsek. Maaşlarını siz hesaplayın. Firmaya ne kalıcak ?.

Şöyle olabilir projeyi satınalacak 5- 6 müşteri daha bulabilirsen eğer O zaman sizin için masraflar düşer. Firmada yazacagı programdan para kazanır hemde Özenle yapar yapacağı işi. Haliyle ortaya güzel bir şey çıkar.
1 kişi için yapılacak herhangi bir programın emsalleri piyasada 100 $ 'a satılıyorsa bunu 100 ile çarpıp gerçek fiyatını tahmin edebilirsiniz.
tabiki bu temsili bir tahmin olur.

Kolay gelsin

M

murme

Misafir
firma sana ftp sifresi vermez asla firmalar genelde kullanım hakkı satar biz hep o şekilde calişiyoruz senelik sözleşmelerimiz var yönetim panellerini kullanıo karşı taraf ödemeyi yapmadıgı anda catırt die kapiyoruz bu işler böle yürür prof. firmalarda

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanal7.com'un editoru ile temasa geç derim.. biraz pahallı ama çok kaliteli yapıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5