İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADAMER Müşterileri Mikro Sisteme Devredilmiştir

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar forum içerisinde müşterilerim ve çevrem olduğu için bu bilgiyi forumada yazma gereği duydum.

06.11.2007 tarihi itibariyle ADAMER WEB TECH. firmasının tüm domain, hosting ve reseller müşterileri Mikro Sistem Sahibi Ali Emen ile aramızda yaptığımız imzalı protokol ile birlikte yasal olarak Mikro Sisteme Devredilmiştir.

Mikro Sistem Resmi Web Sitesi http://www.mikrosistem.com olup her türlü sorunlarınız için, ödemeleriniz için ve yeni siparişleriniz için [email protected] email adresini kullanmanız gerekmektedir.

Bu devrin herkese hayırlı olması dileğiyle..

Not : Devir işlemi resmi olarak tamamlanmış olup vakit yetmediği için adamer.com.tr deki bilgiler henüz değiştirilememiştir. Gece yada yarın site yönlenecektir mikrosistem.com'a.

Not : Devir işleminin yapılmasının tek nedeni ben bu ay sonu vatani görevimi yapmak için asker oluyorum.

Saygılarımla,

MEHMET HAKAN KIROĞLU

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun, sen de devre sayılırsın galiba ay sonu olduğuna göre :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hocam başlığı kirletiyoruz ama, gideceğin yer neresi? Ben sülüsü 19 da alıyorum. 22 de teslim..

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam başlığı kirletiyoruz ama, gideceğin yer neresi? Ben sülüsü 19 da alıyorum. 22 de teslim..

Estafurullah başlığı kirletmiyorsunuz aksine onurlandırıyorsunuz

Bende 19 unda alacam o zaman belli olacak. aldığım gün yazarım

Saygılarımla,

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Konuyu hortlatacam ama,

Askerden gelemedin mi hala? Şansa bak, ben de Mersin'de yapmıştım askerliği.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5