İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adamlar Aşmış Olayı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben güvenmiyorum bunlara, çünkü atıyorum otomobil kelimesine bir reklam veren 10 USD vermiş benim sitemdede otomobil otomobil parçaları diye bölümler var ama o reklamın benim sitemde çıkacağı kesin değilki...
Eğer sürekli olarak bir rekabetin olduğu kelimeler ise daha iyi kazanırsın ama tık başına 20 dolar alacaksın derlerse gülerim.

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben güvenmiyorum bunlara, çünkü atıyorum otomobil kelimesine bir reklam veren 10 USD vermiş benim sitemdede otomobil otomobil parçaları diye bölümler var ama o reklamın benim sitemde çıkacağı kesin değilki...
Eğer sürekli olarak bir rekabetin olduğu kelimeler ise daha iyi kazanırsın ama tık başına 20 dolar alacaksın derlerse gülerim.

Bilmem dikkat ettinmi ama o değerler ülkelere göre değişiyor ordaki aramadam otomobil kelimesine tık başı 10 USD diyorsa o aradığın ülkeye göre değişir default ülke USA ayarlar bölümünden seçile biliyor tabi türkiye yok orda :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bilmem dikkat ettinmi ama o değerler ülkelere göre değişiyor ordaki aramadam otomobil kelimesine tık başı 10 USD diyorsa o aradığın ülkeye göre değişir default ülke USA ayarlar bölümünden seçile biliyor tabi türkiye yok orda :)

Evet baktım programı indirip inceledim oradaki içeriklere göre sitelerim var ama hiçte söylediği gibi tık başına 10 dolar 15 dolar almıyorum...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu program adamın ayağını kaydırır...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
deneyenler kontrol edenler program hakkında bilgi verirse başlık daha yararlı olur gibime geliyo arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5