İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adavapuru.net düşünceleriniz lazım

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elimde böle bi domain var ölesine bi phpbb sistem kurdum ama bu isim böle bi sistemde harçanıyor gibime geldi.kime söylesem adı güzel fakat içerde ilgi çekici bişey yok diyor bana bi yol gösterin ne yapabilirm bu isme tutacak bişeyler lazım ama ne aklıma hiç bişey gelmiyor

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adaları tanıtabilirsin orjinal resimler çekip makaleler yazabilirsin emin ol ada entellektülleri -ki aralarında gazetecilerde var- ilgilenecektir siteyle...

Sen güzel bi tasarım doyurucu içerik yap sonra köşe yazarlarına mail at...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya o güzel olurda fazla zamanım yok üniversitede okuyorum ve başka siteler evle uğraş falan derken siteyi dolduracak mazeme toplama şansım yok

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Evet Alan Adın ile ilgili birşey yap genel geçer bir alan adı değil elindeki Adalar ile ilgili birşey eğer istanbullu isen Adalar orada bence gez ve resim çek..
Vaktim yok diyorsan da Neden böyle birşey soruyorsun ki ? Uğraşma o zaman :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5