İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite adsense ile yasak!!!

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Aleykum

Beyler adsense in yayında adbrite de yayınlayacaktım. Geldim foruma sordum olur denildi. Önceden yazılanlar arasında da olur denilmişti.

Ben yine de bir google dan soralım dedim.

Gelen mesajın ilgili bölümünü aynen aktarıyorum:

Google reklamlarının, adbrite.com gibi rekabetçi olarak kabul edilebilecek reklamların da bulunduğu web sitelerinde yayınlanmasına izin vermemekteyiz. Bu konuda bize danıştığınız için teşekkür ederiz.

M

M@latyæsporlu

Misafir
bi hata olmasın hocam,googlenin böyle bir üslup kullanacağını sanmam.. yanlış bi yere yollamış olmayasın ?

G

Gencadam

Misafir
HErkes sürekli kullanıyor. Kimseye bir uyarı gelmedi mi iki firmadan da?

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşler uzak değil ya. Adsens e mail atmak bu foruma mesaj bırakmak kadar kolay.
Siz de sorun olur ya belki bana cevap yazan adam çok uykusuzmuş :)

S

SuperMp3.ORG

Misafir
valla ben adsense mail yazdım. sitemi incele kurallara uygun mu sonra bana kurallara ugun değil deme tarzında mail yazdım. 1 aydır cevap yok 2 kere yazdım. şimdi bu dümbükler para verecekleri zaman kurallara uygun değil derlerse diy edüşünüyorum. boşa reklamalrını yapmış olmuyalım.

adbrite rkelamı aynı yerde olabilir. hatta uçan reklamda olabilir. ya da gogole torpil ge.çiyor

www.megaupload.com iyice incelerseniz görürsünüz. ki bu site google i kaybederse kapanır.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yasak değil diye biliyorum

adbrite in sitesinde konuyla ilgili bir yazı var

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yasak değil, ama google adsense reklam yayınlayacağını garanti etmiyor eğer başka reklam yayınlıyorsanız. Risk size ait.
örnek:www.phpnuke.org adsense ve fastclick birlikte mesela büyük sitelerden birisi ikisini bir den kullanıyor.

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense ve adbrite birlikte kullanılabilir..yasak değildir..
google kullanırsan üvey evlat muamelesi yaparım dememektedir.

tepe tepe kullanınız..

google adsense sadece aşağıdaki tipte reklam tipini kendisiyle birlikte kullanılmasına müsade etmez.

"reklam linklerini, site içeriğine göre gösterenler"

adbrite network ve direkt reklamlar kullandığı için yasak değil.
clicksor yasak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5