İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite, çek gönderme süresü (3 ay)

E

erotikbul

Misafir
Arkadaşlar sizlere sormak istediğim konu kısa ve net.

Şimdi hesabımın 3 ayının dolmasına az kaldı. Gelecek olan ilk çek 3 ay boyunca kazandıklarım mı olacak, yoksa, 3 ay öncesinin yani aralık kazançlarını mı içerecek ?

Neden soruyorum çünkü, aralık ve ocak ayında hesabı kullanmadım o zamana ait 10 $ gibi bi para ya var, ya yok. Yani ilk çek 3 ay öncesinin kazançları olursa bana çek falan gelmeyecek.

Kısaca, gelecek olan ilk çek, dolan 3 ayın tamamının kazancı mı olacak, yoksa ilk ayın kazancı mı ?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aşağıda bende adbrite diye başlık açtım benim sorumda bilgilerimisdeki min. miktar dolduğunda mı yoksa 90 gün sonunda min. ödeme miktarı dolsun dolmasın gönderecekmi

E

erotikbul

Misafir
benim sordugum farklıydı dostum.
excoder biliyor o görürse sevinecem zaten :D

H

hibrahim

Misafir
eg-zotikbul aynı şeyi bende soruyorum:) benim hesap mart 17 de 90 gunu doluyor ancak aralık ve ocak ta toplam 40$ oldu ama benim min. ödeme miktarım 100$ dı dolayısıyla gelmeyeceğini düşünüyorum hesabımda şubt ve artıda kaınca 250$ oldu bence 100$ ı geçtiği ay sonunda toplam ne kadarsa o kadar yollayacaklar ilk çek diye sence?:)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ; minumum ödeme miktarını doldurduğunuz günden 90 gün sonra ödeme yapılıyor yani aralık ayında 50 $ ocak ayında 50 $ kazandıysanız. aralık ayının kazancı mart ayında ocak ayının kazancı nisan ayında ödenecek. yani kazandığınız paralar 3 ay sonra size gönderiliyor. en azından benim bildiğim kadarıyla böyle...

H

hibrahim

Misafir
ama murat bi yeri atlıyorsun ben aralık ayında min ödemeyi doldrumadım ki şubatta doldurdum ?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman şubattan sonraki geçecek 3 ay sonra ödeme alacaksın yani haziranda alacaksın.

dediğim gibi bu bilgiden emin değilim ama böyle tahmin ediyorum. istersen bir mail at kendilerine ve daha detaylı bir bilgi edin..

kolay gelsin..

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
benim sordugum farklıydı dostum.
excoder biliyor o görürse sevinecem zaten :D

geldim geldim kusura bakmayın :)

size gönderilen ilk çek 3 aylık toplam miktarı "içermeyecek". kayıt olduğunuz aya ait tutar gönderilecek. yani aralıkta kayıt olmuşsan, nisan ayında aralık ayının çeki, mayısta ocak ayının çeki diye gidiyor...

E

erotikbul

Misafir
:) hımm anladım. Çok sağol cevabın için.

O zaman biz haziranı bekleyeceğiz ki elimize para geçsin :) Neyse sorun yok. Bu arada AdBrite çekleri diğerlerine göre kısa süre ieçrisinde bozuluyormuş sanırım, 3/5 gün ?

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çek bozdurma işlemi çalıştığın bankaya bağlı, ben ilk çeki yapı kredi'de 3 günde bozdurdum, ama ikinci ve üçüncü çek için hala bekliyorum 3 haftadır :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5