İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite çekimi kesti

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, aylardır beklediğim çekim dün kesilmiş, ancak ekrana sanırım sabah saatlerinde yansıdı..

Adbrite çekleri normalde her ayın son perşembesi kesiyordu, bu ay istisnai olarak 29 unda kesileceği söylendi. Bekledik, umutsuzluğa dustuk ve sonunda kestiler parayı...

Adbrite dan ilk kez çek alıyorum, sanırım kesildiğine göre 3 hafta sonra elimize de ulaşır. Gerçekten güvenilir bir firma imiş..

gerçi bahsettikleri net 60 sistemi, aslında net 90 olması gerek... Çünkü minumum çek olarak belirlediğim 150 dolar, 3 ay önce belirlediğim tutar.

Ancak anladğım kadarı ile ödemelerin çok sarkmasının başka bi nedeni daha var o da siz net 60 i doldursanız dahi, paranız kesilmiyor şeyet halen onaylanmamış clickleriniz var ise...

örn. ben bu ay 177 küsürlü beklerken, gelen 150 ve halen onaylanmamıs 27 dolarlık click ve text reklam ücreti bekliyor. Sinir oldum ama içeride kaldı...

keşeke paypal desteklense de, klan paramı da kurtarsam... Ancak yinede tavsiye ediyorum. Nisan yada Mayıs 2005 de üye olmustum.... Bu tutar ancak elime geçti...

herkese sevgiler, saygılar

anlattıklarımın size yararı olması dileğiyle

emrah

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler arkadaşım. Peki daha önce çekini bozdurdunmu. Ben de eylülden kalan bir çek var. Bozdurmaya üşendim açıkçası. Ne kadar kesintisi var acaba.

S

Sporty

Misafir
sepya' Alıntı:
Teşekkürler arkadaşım. Peki daha önce çekini bozdurdunmu. Ben de eylülden kalan bir çek var. Bozdurmaya üşendim açıkçası. Ne kadar kesintisi var acaba.

Garanti bankası 9$ kesiyor.
Çekide yolluyorlar bende her ay az çok alıyorum ama ekspreks olmadığı için 25 günde geliyor :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sepya' Alıntı:

ilk kez adbrite çeki bozdurcam, ama yurtdışı çeklere muamele ne ise aynısı bunun içinde geçerli olacaktır sanırım. Dışbank yeni adıyla fortis, 5 ytl hesap açımı için, 20 ytl çek tahsili için, 10 yada 15 dolarda aracı banka (muhabir) alıyor. (gerçi her şube farklı yaklaşıyor)
senin çek kaç dolardı?

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
22.5 $ :D Yanlız bu ilk aldığım çekti şimdi beklediğim çek bozdurulmaya müsait bir rakam. Olmassa diğerini de bekleyeceğim ikisini birden vereceğim.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende burda bi soru sorayım o zaman ,

boyle kucuk meblagları aynı anda büyükle verdiğimizde iki cektende mi kesiyorlar, yoksa 1 cek tahsil parası mı alırlar??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5