İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite.com Merak Ettiklerim!

T

TGP

Misafir
paradox' Alıntı:
ya arkadaşlar bu reklam alma olayını çok büyütüyosunuz. Reklamı alırsan o reklam en başa yerleşir tıktan para kazanamazsınız. Aylık 2 dolara reklam verseler ne kazancaksınız? Ayda 2 dolarlık tık olmuyosa zaten sitenize hit kazandırın ne biliyim bişeyler yapın. Aylık 2 dolar ne ya şaka gibi. 30 cent yap veren çıkar belki...

Arkadasim 30 gunlugu 10 dolar olsa. 5 Reklam X 10 dolar = 50 dolar aylik para. Hani 30 gunluge reklam verenler olsa TR sitelere. 5-6 farkli site. HEr site 5 reklam toplasa.. vs.. vs....

Yani para kazandiracak bir sistem reklam almak ama onemli olan reklam almak. Yani TR sitelerin reklam almasi ne yazikki cok zor..

P

paradox

Misafir
Ben 210 dolarlık aldım arkadaşım 1 aylık hiçte zor değil hitin var alexa rankin varsa. Sen gidip 100 hitli %0.001 tıklama yüzdeli alexada sondan birinci bir sitene reklam almaya çalışıp ayda 5 reklam almayı hayal ediyorsan uyanmamak üzere iyi uykular :eek:

T

TGP

Misafir
paradox' Alıntı:
Ben 210 dolarlık aldım arkadaşım 1 aylık hiçte zor değil hitin var alexa rankin varsa. Sen gidip 100 hitli %0.001 tıklama yüzdeli alexada sondan birinci bir sitene reklam almaya çalışıp ayda 5 reklam almayı hayal ediyorsan uyanmamak üzere iyi uykular :eek:

Arkadasim benim absürt sitenin gunluk ortalama tekil hiti 100. Tr site ile elbette reklam almak imakansız degildir fakat her kesinde 1000'lerce hiti olan Tr siteleri yok...

P

paradox

Misafir
Benim hitine lafım yok abi ama hayal kurmanında anlamı yok demek istediğim bu. 100 kişi giren bir siteye aylık ne kadara reklam verirdin sen dürüstçe söylersen bence herşeyin cevabını kendin bulursun..

T

TGP

Misafir
paradox' Alıntı:
Benim hitine lafım yok abi ama hayal kurmanında anlamı yok demek istediğim bu. 100 kişi giren bir siteye aylık ne kadara reklam verirdin sen dürüstçe söylersen bence herşeyin cevabını kendin bulursun..

Doğrusu 100 tekil hiti olan bi site maksimum benim gorusume gore TXT inglizce reklama 10-20 kisi tiklar tabii bunlardan yarisindan fazlasi ilk sayfayi gordukten sonra kapatir... Baska ne diyebilirim ki...

Benim iki sitem var. Toplam tekil hiti maksimimum 300'ü bile bulmuyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5