İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite.com üzerinden türk siteye reklam (3 + milyon gösterim!)

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık 3 milyondan çok gösterimi olan manzaralar.net sitemizin aşağı kısmında çok komik fiyatlarla adbrite.com üzerinden reklam yayınlıyoruz.

Bakmayı ihmal etmeyin. Elin gavuru almadan siz alın. Daha iki gün olmadı adbrite.com a başladım.

Kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz ve adbrite garantisiyle herşey yolunda olacak.

1 dolarla başlayan test imkanı da var.

Orada adbrite.com un sayfa gösterimi konusunda yazdıkları şimdilik doğru değil. çünkü daha tam saymamış. sitemizin altında sayaç var oradan istasitiklere bakabilirsiniz.

Yine en üstte banner yayını da adbrite.com üzerinden gerçekleşiyor. Sonhaberler.com diye çalışan bannera tıklarsanız sizi adbrite.com a götürecektir.

Saygılar.

R

Reignman

Misafir
Adbrite reklamını en aşağıya koymuşsunuz, ve oraya "Unutmayın, manzaralar.net günlük 100 bin kişi tarafından ziyaret ediliyor" yazmışsınız.

100 bin olsa olsa çoğul gösteriminiz olabilir, ki zaten extreme trackingde site hiti 15000~ gözüküyor.

O yazıyı bence düzeltmeniz gerekiyor. 100 bin kişi yerine 100 bin kere yazarsanız daha doğru olur.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet tamamen doğru, 100 bin ziyaretçimiz yok. 100 binin üstünde gösterimimiz var. Düzelteceğim hemen.

Teşekkürler.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite i aşağıya koymuşum doğru zaten belirttim. Fakat ona göre de fiyat koymuşuz ve bence gerçekten çok ucuz.

R

Reignman

Misafir
Yeni üye olduğundan sitenin istatistikleri adbrite sayfasında tam oturmamış. Ama 15 bin tekil hite sahip site için fiyatlar uygun görünüyor.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adbrite başlığını beyaz yada sarı yapsan daha belirgin olabilir yeşil üzerinde mavi pek hoş değil gibi...

F

fenerli

Misafir
Sport' Alıntı:
adbrite baюlэрэnэ beyaz yada sarэ yapsan daha belirgin olabilir yeюil ьzerinde mavi pek hoю deрil gibi...

katılıyorum, sitenize birkaç kere reklam vermek istedim(hatta paypal kabul ediyormusunuz diye sormuştum) fakat zemin renginden dolayı vazgeçtim , tabiki istediğiniz rengi kullanabilirsiniz buna birşey diyemem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5