İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite.com'a girince Google sayfası açılıyo :)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adbrite.com'a girince Google sayfası açılıyo :) ilk başta şaşırdım acaba googleyemi girdim diye diyil ya direk googleye giriyo http://www.adbrite.com/ girin bi bakın valla neden böyle oluyo anlamadım :):):) gittimi paracıklar yoksa uahha

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 16.16 giriş yaptım sorun yok,, adbrite çıkıyor.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşin dedigi olay bazi sitelerde benimde başima gelmiştir zaman zaman google in sayfasina cikan siteler oluyor ilginc bir durum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şundan dolayı öyle göründü.. bazı durumlarda explorerin varsayılan arama sayfası google oluyor. eğer site bulamazsa direk google açılıyor.. (bazı durumlarda dediğim bazı sitelerden böyle bir programcık yükleniyor zannedersem)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar şimdi girebiliyorum :) sebep nedir tabi çözemedim en iisi bi ad-awareyle bi arama yapiim :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizede oluyor bazen. sayfalar msn.com ayada googleye yönleniyor. explorerdan kaynaklanıyor.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer Google Toolbar kurduysanız, kurarken size bir seçenek sunar : Arama alt yapınız Google olsun mu diye. eğer bunu onayladı iseniz siteye erişemediğiniz anda google sayfası açılır.

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lol şimdide absoluteagency açılıyo adbrite.com u açınca ne iş ya alla allaa :p explorer işi azıttı iğcene

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5