İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite da sorun

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:mad: bendede 0 ama bende daha beter bır sorun varkı sorma
hitmp3tr yardım ettı sağolsun ama sorun bulamadım kazandım paralar bır yerele gidiyor ama nereye bellı değil aşağıda resımı koydum bı bakarsanız ve açıkalrsanız makbule gecer yanı boyle olmaması lazım sıye düşünüyorum ben bılmem yanlışmıyım :(

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:
:mad: bendede 0 ama bende daha beter bır sorun varkı sorma
hitmp3tr yardım ettı sağolsun ama sorun bulamadım kazandım paralar bır yerele gidiyor ama nereye bellı değil aşağıda resımı koydum bı bakarsanız ve açıkalrsanız makbule gecer yanı boyle olmaması lazım sıye düşünüyorum ben bılmem yanlışmıyım :(

bu resimde sorun yokki? kazancın bu kadar diyor. Sorun neki bu resimde anlamadım vallaha?

Z

zeynelkoc

Misafir
Date Direct Ads Network Ads Total Earnings Sold Ads Running Ads
02/03/2005 $0.00 $0.45 $0.45 0 0
sorun yok gibi

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende panel hala o,00 acaba yenı bır aya girdık dıyem :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atılma olayımıkı acaba be uye olalı 6 gun oldu yada olmadı be :D bu kadar çabuk şutlanacağımı sanmıyorum

P

Parae

Misafir
yok hacı , MSN'den konuştum 1-2 arkadaşa daha böyle olmuş ...

Düzeltirler yakında ;)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende Review Orders bölümü hep boş bu adbrite nasıl çalışyor? html kodu siteme koydum ama ayarlarda yapmam gereken birşeyler mi vardı ki acaba? atlamış olabilir miyim? detaylı bir ayar anlatır mısınız arkadaşlar?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5