İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite da tıklamalar durdumu şu anda?

H

hibrahim

Misafir
arkadaşlar adbrite daki tıklamalarınız şu an itiabriyle artıoyormu yoksa arada bi olan adbrite sorunumu:) 3 saattir aynı seviyede de bir tık bile yok yani öle bişe olamaz... herkes demi öyle..?
http://www.sevkihatun.com baksanıza karşılıklı en az 50 tane reklam var:)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamlar çıkıyor ama tıklandığında sayfa açılmıyordu. sanırım şimdi sorun düzeldi.

H

hibrahim

Misafir
evet ama benim dediğim gibi sayılmayanalr eklenmedi, var bi sorun neyse şimdilik normal görünüyor...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite ayın 15 inden sonra istatistikler çıkmadı benim ne oldu bende anlamadım.

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşlar adbriteden ayda 700 dolar kazanıyorum ve korkmaya başladım ödermi bunlar bu parayı?

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kardesim dün biraz sorun vardı okadar simdi sistem calısıyor.hit sayıyor yani
bol kazanclar

S

SempatiX

Misafir
Arkadaslar bu adbrite nedir ? Bunun hakkinda biraz bilgi verirseniz sevirim... Bi buna el atmamistik ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5