İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite de mi sacmaliyor artik

B

Bedavalar-Net

Misafir
April1 2005 - Current bölümünden kazancima bakiyorum son üc gündür ve her gecen gün kazandigim para düsüoyr böyle sacmalik olurmu,140 dolardayimdim,dün 130 $ bugün biraz önce baktim 115 $ yaziyor Total amount.

Bu konu konusulduysa kusura bakmayin,uyarin konuyu sileyim.

saygilar.

A

Adbrite

Misafir
Dediğin Doğru Arkadaşım Kazançlar Artacağına Gitgide Nedensiz Yere Düşüyor. Çok ilginç Bir Durum.

P

paradox

Misafir
Büyük ihtimalle yanlış birşeye bakıyorsun anlamadım tam demek istediğini Ekran görüntüleriyle koyarsan yardımcı olabilirim

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet benim de öyle. günde 20$ kazanıyordum. görüyordum, takip ediyordum güzel güzel. şu an neye baktığımı bile bilmiyorum. 70$ birşey yazıyordu. düşüyor yavaş yavaş. buna açıklık getirecek birisi yok mu ?

P

paradox

Misafir
2 sebebi olabilir bunun. Ay sonu geldi ve yüzdeler hesaplanıyor %75 biz %25 onlar alıyor sanırım 1. bu yüzden olabilir. 2. sebep hile olarak hesaplanan clickleri düşüyo olabilirler. Live support da sordum ama sadece basit sorulara cevap veriyoruz mail atın dedi üşendim :)

A

Adbrite

Misafir
Evet Sanırım Hile Olan Clickler Düşüyor Mantık Olarak Budur. Ama eskiden Yoq tu Şimdi mi Oldu Bunlar Böyle Sistemlerimi Değişti Acaba Dicem Ama Kazanılan Paraların Hepsi mi hile ki bırakın bugün kazandıklarımı elimden kazançtan düşüyorlar. Çooooooookkkkk İlginç Yani bu durumda hiç çek almadan 1 ay' a kadar bütün kazanç sıfırlanacak.

B

besturk.net

Misafir
abartıyosunuz gibime geliyor...
Biraz bekleyin tekrar yükselicektir..

E

Elithost

Misafir
Bunun nedeni stats sisteminde karışıklık ben email attım adamlara ,

yakında bu karışıklığı düzelteceğiz dediler..sabırla bekliyelim arkadaşlar

E

erotikbul

Misafir
evet, bende iletişim kurudm mail ile. istatistiklerinde şuan bir sorun var. hem yeni çıkardıkları olayda, hem earnings daily de.

Hile yapmadıysanız endişelenmenize gerek yok.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Adbrite bunun icin lütfen Genel bölümünde yada webmaster bölümünde ayri bir konu acmani rica ediyorum.

saygilar.

A

Adbrite

Misafir
Bişey Daha Sorucam http://www.adbrite.com/zones/earnings_daily.php adresinde tüm sonuçlarınıza baktığınızda tüm tıklamaları listelediğinizde sanırım çift tıklamalardan dolayı Total Earnings ve Pending earning kısımlarında rakam farklılıkları varmı ben de bazı günler uçurum yaşanmış mesela $10.26 total earning im pending earning e $1.86 şeklinde yansımış sizde de varmı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5