İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite delirtecek beni

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylardır, çek kessin diye bekliyor içerdeki paramı almaya uğraş veriyorum... Genelde her ayın son perşembesi kesiyolarmış çekleri, ancak bu ay ayın 29 unda kesilecek diye hesabıma login oldugumda yazı cıkmıstı.
bugun ayın 30 u halen çek kesilmemiş....

en az 3 aydır çek kesilsin diye bekliyorum, ama halen pending earningsler var...

adbrite ile benzer sorun yaşayan var mı?

S

Sporty

Misafir
net-90 sistemi var arkadaşlar kazandığın parayı 90 gün sonra çekle yolluyorlar.(çek için)

paypal içinde net 60 sistemi mevcut.

Ama parayı kesin ödüyor kullanmaya devam edin ödemeye başladığında düzenli olarak iyi paralar alırsınız

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite net 60 ile çalışır paypalalada ödeme yapmaz bunuda nereden çıkardın

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
net 60 olduğu doğruda, benim net 90 oldu galiba tık yok halen :D acaba pending earnings yuzunden mi, halen onaylanmamıs 27 kusur dolar var, ama 1 aydır böle :( paypal ödemesi de yok yaw yada var mı?

S

Sporty

Misafir
Şu an paypal var geçmiştede vardı.. Ama supportla görüşmen lazım, paypalını ver ve ödemeyi o şekilde almak isteidğini söyle.. Çek problem oluyor de.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alla alla hiç inanasım gelmiyor. Hemen denicem Adbrite kurulduğundan beri takip ederim daha bir kere olsun paypal lafını bile duymadım. İlginç yani

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Live Support Kalkmış Türkiyede çıkmıyordu ama şimdi hiçbir ülke için çıkmıyor kaldırılmış mail atsamda zaten cevap vermiyorlar bu durumda öğrenemicez ama paypal olsa seçenek olarak verirlerdi mutlaka olacağını zannetmiyorum.

S

Sporty

Misafir
risingstar' Alıntı:
Live Support Kalkmış Türkiyede çıkmıyordu ama şimdi hiçbir ülke için çıkmıyor kaldırılmış mail atsamda zaten cevap vermiyorlar bu durumda öğrenemicez ama paypal olsa seçenek olarak verirlerdi mutlaka olacağını zannetmiyorum.

Ya arkadaşım olmasa neden var diyeyimki? inanmıyorsan o senin bileceğin iş. ben 2 kere paypalla aldım paramı mis gibi.. şimdide çekle almaya devam ediyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5