İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Eski Haline Döndü

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar hesap mı kapatılıyor domain mi banlanıyor? Yani yeni hesap açıldığında başka web siteniz için. Ayn ıdomainlere o kodları ekleyebilir misiniz?

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Arkadaşlar hesap mı kapatılıyor domain mi banlanıyor? Yani yeni hesap açıldığında başka web siteniz için. Ayn ıdomainlere o kodları ekleyebilir misiniz?
Her domain için ayrı kod kullanılır. Yani başka bir domaine adbrite reklamlarını koymak istiyorsan adbrite kontrol panelinden o domaini eklemen gerek.

G

Gencadam

Misafir
Evet onu biliyorum. Yeni "zone" açıyorsun. Ama ban yemiş hesabında kayıtlı olan bir domaini ekleyebiliyor muyuz onu öğrenmek istedim.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Evet onu biliyorum. Yeni "zone" açıyorsun. Ama ban yemiş hesabında kayıtlı olan bir domaini ekleyebiliyor muyuz onu öğrenmek istedim.
Anladım. Onu bende bilmiyorum walla.
Bilen varmı?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CVP 1 : Maddriver Sitendeki reklam ve Siten 4 gün içinde Banlanacak Boşuna Sevinme.

CVP 2 : Sitenin Banlanması olduğunda Ödeme alamazsınız ve Size bu konuda MAil Atarlar, Kodları Güncelleyin Şeklinde Olduğunda ise Birikmiş Ödemelerinizi Alırsınız Fakat O Hesabı ve o Domani bir daha adbrite ta kullanmazsınız.

CVP 3 : Ban lı siteler ne yazıkki database de tutuluyor ve banlanmamamış ( Ki artık hepsi yavaş yavai banlanıyor ) bir hesaba eklendiğinde oradaki hesaplarda banlanıyor bu benim tarafımdan denendi.

Sonuç Adrite Olayı Bitmiştir.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
CVP 1 : Maddriver Sitendeki reklam ve Siten 4 gün içinde Banlanacak Boşuna Sevinme.

CVP 2 : Sitenin Banlanması olduğunda Ödeme alamazsınız ve Size bu konuda MAil Atarlar, Kodları Güncelleyin Şeklinde Olduğunda ise Birikmiş Ödemelerinizi Alırsınız Fakat O Hesabı ve o Domani bir daha adbrite ta kullanmazsınız.

CVP 3 : Ban lı siteler ne yazıkki database de tutuluyor ve banlanmamamış ( Ki artık hepsi yavaş yavai banlanıyor ) bir hesaba eklendiğinde oradaki hesaplarda banlanıyor bu benim tarafımdan denendi.

Sonuç Adrite Olayı Bitmiştir.
Tüh ya boşuna sevindik desene. :(

kosasnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bitmedi, değişik bi işler dönüyor henüz anlamış değilim.

besturk.net
yuqle.com

hala reklamlar dönüyor :confused:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5