İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite hakkında?

B

Baria

Misafir
adbrite hakkında bilgi alabilirmiyim?

Nasıl üye olunuyor üyelik için ne gerekiyor , tıklama başına verdigimiz ücret nedir , ilk hesap açacagında ekstra bir para veriyormusun limiti nedir gibi soruların cevaplarını yazarsanız herkez iyi olur

teşekürler

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ekleyeyim adbrite nedir?
Saygılar

U

umurcan

Misafir
adbrite, adsense benzeri, text linke dayalı reklam programı. ayrıldıkları nokta ise, adsense içeriğe göre reklam çıkartırken, adbrite'ın network reklam*lara ve doğrudan sizin sitenize verilen reklamları barındırması. absürt ve normal siteler kabul ediliyor. eğer absürt reklam istemiyorsanız, filtre uygulayabiliyorsunuz. şu anda eskisi kadar network reklamlar yoğun olmasa da ara sıra çıkıp para kazandırabiliyor. ödemeleri 60 gün sonra onaylıyor. örneğin benim 2 ay önce başladığım adbrite maceramın ilk meyvesi için ödeme onayı dün geldi. reklam fiyatlarınızı fazla tutmazsanız reklam veren çok oluyor.

network reklam: şayet reklam veren, benim reklamım şu sitede çıkmasın, benim param bol her sitede çıksın derse ve sizin sitenizde de adbrite reklam kodları varsa bundan yararlanıyorsunuz. yani reklamverenin reklamı sizin sitenizde çıkıyor.

B

Baria

Misafir
reklam veren ne kadar ödüyor ? Örnegin ben 1000 tekil ziyaretçi istiyorum ne kadar ödeyecegim?

U

umurcan

Misafir
her sitenin farklı mesela megaupload tık başı 0.1 dolar civarı alıyo

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbriteden teklifler gelio da ama siteye geçmiyor kod reklam çalışmıyor yani. bi türlü çözemedeim ben bu adbrite olyını

B

Baria

Misafir
yok mu bu konuda kapsamlı bir bilgisi olan ? 1000 tekil için ne kadar oduyoz falan?

R

Reignman

Misafir
Hayır çıkıyor, ama sadece ABD ve Kanada Ip'lerine. Bana gelen reklamı onaylayıp parasını hesabımda görmeme rağmen reklamı sitede göremedim. Mail atıp durumu sordum, cevap olarak "muhtemelen reklamveren coğrafi hedefli reklam seçmiş, bu yüzden sizde gözükmüyor, ama bizde gözüküyor" yazmış ve ekranı print screenle yollamış. Gerçekten de reklamlar gözüküyordu.

Her ne olursa olsun bu çok saçma bir uygulama oldu, hadi network reklamlarını uluslararası hite göstermiyorsun anladık da en azından doğrudan reklamları herkese göster, ben zaten onun parasını peşinen alıyorum, adama ne kadar hit gitse onun için daha iyi olur.

Sonuç olarak yabancı hiti olan bir siteniz varsa bir kaç dolar kazanabilirsiniz günlük, ama kesinlikle google'ın yerini tutmaz. Tık başı da sanırım 3 ila 4 cent veriyor.
cengizzz' Alıntı:
adbriteden teklifler gelio da ama siteye geçmiyor kod reklam çalışmıyor yani. bi türlü çözemedeim ben bu adbrite olyını

R

Reignman

Misafir
Baria, senin soruna gelirsek, network reklamlarına ne kadar ödeniyor bilmiyorum ama doğrudan reklam alan sitelerin ne kadar istediğine kolayca ve gayet kullanışlı bir sistemle bakabiliyorsun:

http://www.adbrite.com/mb/dir.php

(Muhtemel günlük-aylık tıklanma sayısını filan da gösteriyor)

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen aya kadar düzgün kullanıyordum.son iki reklamı onaylamama rağmen sitede gösterilmiyor.ama kazanılan para sayılıyor.türk sitelerini banlıyorlardı. acaba sadece yurt dışında mı gösterilmeye başladı reklamlar.

cinephil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halen kullanan varsa sorabilir miyim reklam fiyatlarını biz belirleyebiliyor muyuz ? belirliyorsak nereden belirliyoruz?aramadığım yer kalmadı ama bulamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5