İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite kayıtta istenen bilgiler hakkında soru

M

MaNyaQuE

Misafir
Make checks payable to*
Tax ID*

bilgileri isteniyor acaba ne yazmam gerekli oralara
ayrıca adbrite den para alma falan nasıl oluyo bilen varsa

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbriteye boşuna üye olma

ama olacaksan

Make checks payable to = çeki alacak kişinin adı
Tax ID : vergi numarası amerikayı seçmediğinde bu kısımı boş bırakabilirsin.

M

MaNyaQuE

Misafir
ya adengage ye üye olmuştum attılar neymiş yeterli gösterim yokmuş sitem de alternatif bişi arıyorum ... adbrite...

tşk ederim ayrıca

R

Reignman

Misafir
Adbrite kesinlikle sağlam bir sponsor ama ne yazık ki eskisi gibi değil, artık "regular ads"'lar bile sadece K.Amerika ip'lerine çıkıyor. Geçenlerde Türkçe siteme yine bir başka Türk sitesi reklam verdi adbrite vasıtasıyla, adama 1 haftada 30-40'dan fazla hit gitmedi, çünkü bu tür reklam bile Türk ziyaretçilere gözükmüyor artık. Halbuki reklamveren, Türk hitim için reklam vermişti. Aynı reklam o tarihten 1 hafta önce verilseydi en az 1000 tıklama olurdu.

Mail attım, "reklamveren reklamın sadece Amerikan ziyaretçilere çıkmasını istemiştir, o yüzden gözükmüyordur" dediler ama o sitenin öyle bir şey düşüneceğini zannetmem. Sonuçta Türkçe siteydi.

Kısacası, tamamen Amerikan hitli bir siteniz yoksa uğraşmaya değmez adbrite için. Ama başta da dediğim gibi, adamların hakkını vermek lazım; gerçekten sağlamlar. Hile yapmadıkça atmıyorlar yani Google gibi kırıtmıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5