İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adbrite kullananlar emin misiniz ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
görüyorum ki çok fazla kişi adbrite kullanmaya başlamış. paranızı alabileceğinze dair en büyük kanıt nedir ? beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım en büyük kanıt benim :) 3 kere ödeme aldım adbrite'den hiçbir sorun çıkmıyor merak etmeyin. hatta yabancı forumları da takip ederseniz (sitepoint.com, dnforum.com vs..) pek çok kişinin adsense'den daha fazla umut bağladığı bir yer. hiç endişeniz olmasın ödeme yapar mı diye.

yaklaşık 2000'den beri aktif bu site. önceki adı marketbanker.com du. adbrite olalı yaklaşık 4-5 ay oldu. ama yine de şüphelenecek bir durum yok. çatır çatır ödüyor paranızı. üstelik bozdurma işlemlerinde tek kuruş masraf vermedim. ne karşı bankaya ne de çalıştığım kendi bankama.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 ayda bir alma olayı nasıl gerçekleşiyor ? mart nisan mayıs çalıştıktan sonra haziranda bu üç ayın çeki mi geliyor ? bu biraz kötü değil mi ?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim hesabı dondurdular niye yaptılar anlamadım. pek güvenilir gelmedi.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
3 ayda bir alma olayı nasıl gerçekleşiyor ? mart nisan mayıs çalıştıktan sonra haziranda bu üç ayın çeki mi geliyor ? bu biraz kötü değil mi ?

3 ayda 1 alma diye birşey yok. sadece kayıt olduğunuzda ilk çekinizi 3 ay sonra alıyorsunuz. ör: ocak'ta kayıt olduysan, ilk çekini mart ayının sonunda gönderiyorlar ve bu gönderilen çek sadece ocak ayını kapsıyor. sonra nisan ayında şubat ayının çeki, mayıs ayında mart ayının çeki diye aylık göndermeler devam ediyor.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
ya benim hesabı dondurdular niye yaptılar anlamadım. pek güvenilir gelmedi.

hesabını kapattılar mı demek istiyorsun? mailine herhangi bir mesaj yolladılar mı? ama büyük ihtimalle hile yüzünden kapanmıştır. tanıdığım2-3 kişinin hesabı da hile yüzünden kapandı,

eğer aramızda hile yapmaya çalışan varsa hiç yeltenmesin. bu sponsoru da küstürmeyelim kendimize.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her yolladığım mail a 24 saat içinde kesin cevap geldi ve oto cevap falan değil gayet açıklayıcı ve gayet samimi cevap yolluyolar ve bende her seferinde onların en iyi sponsor olduklarını ve teşekkürlerimi iletiyorum. Adsenseden daha iyi çünkü siteler sana reklam verebiliyor ben bu sayede 1 kere aylık 210 dolar 1 kere 5 günlük 60 dolar kazandım başlarda düşüktü bu reklam fiyatları haftada 4 teklif geldi kabul ettim baktım sistem reklamları daha çok kazandırıyor hesabımı yaptım ve fiyatları düzenledim ilk çekim bu ayın 31inde yollanacak miktarı bana kalsın ama güzel para :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne hilesi ya hile mile yapmam ben. hesap iletlemiyor. mail felanda göndermediler. en son 15 mart gözüküyor ondan sonra para gözükmüyor hep aynı yerde hayret bişey ya.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove senin hesap aktiftir. ana sayfadan bi siteni arat bakem. çıkmazsa kapanmıştır. ama senin ziyaretçilerde çok beleşci olmasın?

H

hitmp3tr_com

Misafir
dostum o donma bendede oldu ama adamların paneli bozuk sen sanırım payment history den bakıyosun orası bende kapandı hatta.

hesabındaki paraları "your earnings" den takip et orası sorunsuz.

H

hitmp3tr_com

Misafir
bu arada adbrite manyak gibi kazandırıyo bana. ödermi bilmem ama öderse ben zengin olucam:)

H

hikayebul

Misafir
Bir hafta oldu hala sitemde reklamlar cikmadi,anlamadim gitti,nerede yanlislik var.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikaye bul kardeş sen network ayarını açmamışsın. msne gel yardım edelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5