İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite Sizlere Ömür - Banlandık

S

SuperMp3.ORG

Misafir
adbrite de klik saymayanlar veya uzun süredir reklam çıkmayanlar banlanmıştır. boşa koymasınlar kodları. zaten doğru düzgün bişey gönderdikleri yok. bir tane çek gönderdiler onunda üstüne isim yazmamıilar bankalar bozmuyor

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
network ads ler şuan çıkmıyor ama geçici bi sorun olabilir, bu arada bu ayın çeki dün elime ulaştı, ismi doğru yazmışlar bu sefer :D

G

Gencadam

Misafir
Sorunun ben de geçici olduğunu düşünüyorum. Yabancı dilim yok, mail de atamadım. İngilizcesi olanlar konuyla ilgili bir mail atıverseler çok yardımcı olmuş olacaklar bize.

S

SuperMp3.ORG

Misafir
Hello,

This is to give notice that we have detected excessive fraudulent click activity on your Web site and deactivated your account. You are ineligible to receive payments. Please remove all AdBrite HTML code from your site effective immediately.

- AdBrite

diyorki şutlandınız kodları kaldırın. klik saymıyor diye mail atmıştım. hayırlı uğurlu olsun. zaten sevmemiştim adbrite.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SuperMp3.ORG' Alıntı:
adbrite de klik saymayanlar veya uzun süredir reklam çıkmayanlar banlanmıştır. boşa koymasınlar kodları. zaten doğru düzgün bişey gönderdikleri yok. bir tane çek gönderdiler onunda üstüne isim yazmamıilar bankalar bozmuyor

dostum banlandınmı onu bilmem ama. cekin üzerinde isim yazmaması senin sucun.. adbrite kişisel ozellikler bolumunde sana soruyor cek kimin adına gelsin diye.. onu doldurman lazım. bizim basımızada geldi ..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende böyle bişey yazıyor ;
This site is inactive.

If this is your site, click here to retrieve your AdBrite HTML. Please copy your AdBrite HTML in its entirety, and paste it into your site, overwriting your existing AdBrite code.

----------
Yeni kodları yapıştırıyorum yine öyle yazıyor 2 oldu böyle oluyor anlamadım gitti.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi ne şanssızım ya. Tam adbrite kullanayım dedim. Dün üye oldum. Reklamların çıkması sadece 5 dakka sürdü. Birdaha da çıkmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5