İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite sorular ?

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite gösterim tıklama oranım %3 civarında bu problem yaratabilir mi ? Böyle oranları olup da uyarı nevisinden bişi alan oldu mu ?
Birde adbrite 'ta total clicks şu an 158 gözüküyor , ama your earnings bölümünde Data bulunamadı diyor , adbrite tıkları belirli aralıklarla onaylayıp ödeme bölümüne yazıyor?

N

naber?

Misafir
Ödemenin onaylanması 1 2 3 ay sürebiliyor yanında yazar onaylanma tarihi en sağda. Tıklama yüzdesi sorun değil hile yapmıyorsan..

S

Skeleton

Misafir
3% normal bir tıklama oranı, sorun çıkarmaz. "Your Earnings" bölümünde yukarıdan ilk açılan listeden "all" seçeneğini seçerek "Display Report" yapmayı denedin mi?

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımlarınız için teşekkkürler ;=) Gerçekten ödemenin onaylanması uzun zaman alabiliyormuş , adbrite 'a mail atmıştım , adamlar harbiden hzılı demekki ;=)

C

c4®

Misafir
click oranlarına tam bakmayı bulamadım ama ;=) Hit ve Total Clicks 'e bakıp Başlat - Programlar - Donatılar - Hesap makinesi yapabilirsin ;=)

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar, İnglizcem iyi olmadığı için ve forumda bu konuyla ilgili bir açıklama bulamadığım için yardımcı olmanızı rica edeceğim.

Adbrite reklam alanında text reklamlar çıkmadığı zaman "Buy & Sell" gibi bir yazı çıkıyor. Onu ve altındaki İngilizce yazıyı Türkçe'leştirmek serbest mi? Aynı şekilde reklam çıktığı zaman da alttaki "Your Ad Here" yazısını da Türkçe'leştirebilir miyiz?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Arkadaşlar, İnglizcem iyi olmadığı için ve forumda bu konuyla ilgili bir açıklama bulamadığım için yardımcı olmanızı rica edeceğim.

Adbrite reklam alanında text reklamlar çıkmadığı zaman "Buy & Sell" gibi bir yazı çıkıyor. Onu ve altındaki İngilizce yazıyı Türkçe'leştirmek serbest mi? Aynı şekilde reklam çıktığı zaman da alttaki "Your Ad Here" yazısını da Türkçe'leştirebilir miyiz?

türkcelestirebilirsin onları, ingilizce konusunda benden teknik destek alabilirsin.
y.tercümanlık yapıyorum... sorunu şıp diye çözeriz :D

G

Gencadam

Misafir
Teşekkür ederim bilgi için drstranger. Yardıma ihtiyaç duyduğumda rica ederim, sağol.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5