İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ADbrite Sorusu

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ADbrite`ten çek alanlara soruyorum. 600-700$ civarı çek olan oldu mu ? yani 600$ ve üstü çekleri göndermede bir sorun çıkartıyor mu ? Tek bir sayfama abrite reklamı koydum ve aylık bu civar kazanç getirmeye başladı. Doğal olarak kıllanıyorum :)

E

erotikbul

Misafir
yabancı forumları gez bence :p

Hile yapaına ödememe vakaları çok, ama hakkınızla iyi kazanıyorsanız sorun yok.

Adbrite büyük ve güvenilir.

T

tahtakale

Misafir
uslanmaz' Alıntı:
ADbrite`ten çek alanlara soruyorum. 600-700$ civarı çek olan oldu mu ? yani 600$ ve üstü çekleri göndermede bir sorun çıkartıyor mu ? Tek bir sayfama abrite reklamı koydum ve aylık bu civar kazanç getirmeye başladı. Doğal olarak kıllanıyorum :)
Kıllan tabii, 1 ayda 600 $ kazandınsa geceleri uykun kaçmalı :p

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul, herhangi illegal bir olay yok. Tamamen alın terim, hakkım :) saol

tahtakale, bu tür kazançlarım oldu. O yüzden uykum kaçmıyor :)

Sadece tek bir sitemin tek sayfasına koydum ve günde 20-25$ yapmaya başlayınca kıllandım tabi. Aslında 6.000 hit alan ve fazla link olmayan bir sayfaya koydum. Bu yüzden tıklama çok oluyor. Daha önce buradan ödeme almadığım için işimi sağlama almak istiyorum.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
uslanmaz' Alıntı:

$700 civarindayim su an. Ama odemeler kayittan itibaren 2 ay sonra yapiliyormus. Insallah oderler uslanmaz:)

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ben 427 dolar kazandım 233 yolladılar. sponsorlar ödeyince yollıyacağız dediler. şu anda aylık xxxx ama ödermi bilmem. yabancı forumlarda 17 bin dolar ödemiş birisine.

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600$ olmasa da geçen ayki çekim ona yakın bi rakamdı ve ödediler. hiç merak etme, hile cart curt yoksa kesin alırsın paranı...

E

erotikbul

Misafir
evet, ödeme süresi ve ödeme miktarında sponsorlardan kaynaklanan bi düzensizlik var, onun dışında sorun yok.

Hile yapılmasın yeter ;)

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bu işe yeni başladım bir soruda ben sorayım şimdi bu adbritede çeki evemi postalıyorlar ? ve çek elime geçti diyelim hangi bankalarda bozdurabilirim ben bu çeki yani başımı ağrıtmayacak bir banka olarak hangi bankayı önerebilirsiniz ?

T

tahtakale

Misafir
mkiran' Alıntı:
bende bu işe yeni başladım bir soruda ben sorayım şimdi bu adbritede çeki evemi postalıyorlar ? ve çek elime geçti diyelim hangi bankalarda bozdurabilirim ben bu çeki yani başımı ağrıtmayacak bir banka olarak hangi bankayı önerebilirsiniz ?
Bankalar tecrübe ile öğreniliyor.Bugün benim çekimi bozan bir banka, yarın sen gittiğinde senin çekinle ilgilenmeyebilir :rolleyes:

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
ama herşeye rağmen çek bozduranların %80 i yapı krediyi kullanıyor ;)

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6000 hit alan sitede 30 $ güzel bir rakkam
1000 tekilli sitede 10 $ yapıyor adbrite

burdan şu çıkıyor çok ziyaretçi değil ilgili çok ziyaretçi her zaman daha makbul % lerce kez söylendi ama tekrar söyleyi vereyim dedim.

Serbülent Daşkın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5