İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite ta Ödemeler Durduruldu

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adbrite Şirketi Ödemeleri Durdurmuş. Tüm Dünyada Böyleymiş. Patladı Diyorlar... Olsun Sağlık Olsun Unutmayın bu işlerde kaybeden hep Webmaster lar olur. Bu bizim HAzin Sonumuz.

N

nacila

Misafir
kim demişse halt etmiş. Sıkarım bacaklarına onların. Hanım nerde benim tabancam!

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla bizzat arkadaşımdan biliyorum excoder nicki arkadaşım çekini alamadı. İyinet admini aldımı acaba ya da kullanan diğerleri... Benimde içerde var biraz ama nisan sonunda kesilcek onu bekliyorum. Bide Şu Net 60 olayı bugünden itibaren olan kazançlar için mi gecerli yoksa ocak ayı kazancımızı nisan sonunda alıcazmı ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adbrite ile ilgili bazi korkularim var birden bir cok sitede kullanilmaya başladi ve Tr den eg-zotik sitelerden cok hitler aldi ne kadar kaliteli hitlerdi bunlar bilemiyorum

T

tahtakale

Misafir
Adbrite batarsa bende batarım :) Çok iyi para yapmıştım, çek çük bekliyodum, yoksa battı balık yan gidecek...

P

postmodern

Misafir
Arkadaşlar lütfen nerden öğrendiğinizi kaynak göstererek bildirin en azından devam etmeyiz, binlerce dolar bi tarafımızda patlamasın.

S

Skeleton

Misafir
elimizi attığımız yeri kurutuyoruz ha :) korkulur bizden

Bu arada kaynak falan nedir? ortaya öylesine atılmış bir laf gibi geldi bana

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikayebul' Alıntı:
Sallayan sallayana valla,komsum daha dün cekini aldi.

hocam eminmisin komsunun adbrite'den çek aldığına? benim 3 ay önceki yani aralık çekim kesilmedi, 31inde kesilmesi gerekiyordu. Yabancı forumların çoğunda (sitepoint, webmastertalk vs...) adbrite'den kimsenin bu ay ödeme almadığı yazılmış. komşuna gönderilmesi biraz garibime geldi...
üstelik çekin 31inide kesildiğini düşünürsek 1inde postaya veriliyor. türkiye'ye gelmesi nerden baksan 9-10 gün. komşuna nasıl 3 günde geliyor anlamadım!

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1 Excoder Hem Burda Yalan Atarak Herhangi bir kazancımız olamaz dimi. Kaynak olarak sitepoint teki görüşlere dayanabilirsiniz. Ayrıca dediğiniz gibi adbrite türkiyeden çok kalitesiz clickler alıyor bu ay ödese bile bir sonraki ayın garantisi olmaz. Komşunada Benden Slm Söyle :)

M

murme

Misafir
yeni yerler bulmak lasim ama yine arkadaşlar mafederler hilelerle

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile yemiyor Adbrite merak etmeyin Donduruyor hesabı ama Kimse reklam kabul etmiyor hep adbrite reklamlarını kabul ediyor ve sonuç anlamsız milyonlarca click 1 milyon click ama adbrite in kazancı belki de sıfır $ sonuçta siz böyle bir ülke ve Webmasterlarla çalışmak istermisiniz. Bence Adbrite inanılma zyüksek oranlarda para veriyor 7 cent bence oldukça iyi bir rakam eminim hepinizin hesabında en azında 800 $ vardır. Değerini bilemedik. Son bir Tavsiye Bilgi Paylaştıkça Artmaz BATAR... Bence Ne bulursanız kendinize saklayın.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
excoder' Alıntı:
üstelik çekin 31inide kesildiğini düşünürsek 1inde postaya veriliyor. türkiye'ye gelmesi nerden baksan 9-10 gün. komşuna nasıl 3 günde geliyor anlamadım!

Türkiye'ye gelmiyor, çünkü arkadaş Türkiye'de oturmuyor :rolleyes:

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bunu öğrendiğimiz iyi oldu demekki Türkiyeye çekler kesilmiyor.
Adbrite kullanan yokmu aranızda bi zahmet çekinin 31 indi kesilip kesilmediğini söyleyebilirmi?

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'ye gelip gelmemesi konusunda bir bilgim yok, ama o arkadaşın çeki Türkiye'ye yolculuk etmiyordu.

S

Skeleton

Misafir
böyle bir cezalandırmanın ülke bazında yapılması adaletsizlik değil midir diyecem, oradan diyeceksiniz adbrite zarar edeceğine türkiyeyi gözden çıkarmayı tercih etmiştir. tamam haklısınız da adam gibi sitesi olan ve adam gibi hit gönderen birisinin adbrite tan kazanç sağlayamamasının tek nedeni türkiyede oturmasımıdır? burda ne dersek boş ama....

T

tahtakale

Misafir
Bu adamlar sitelerinde niye öyle bir haber yayınlamıyorlar :confused: Varsa bi durum, ana sayfaya koysunlar bir açık oturum :)
Ne bileyim, ödemiyoz, ödemeler bekletildi, senin sakalına uyuz oldum yollamıyom falan yazsalar bari :cool:

P

postmodern

Misafir
Skeleton' Alıntı:
elimizi attığımız yeri kurutuyoruz ha :) korkulur bizden

Bu arada kaynak falan nedir? ortaya öylesine atılmış bir laf gibi geldi bana

Bu söylentiyi birinden veya bir forumdan vs duymanız gerek vahiy inecek değil ya.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5