İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite ta reklam vermek isteyen var???

B

Beles_Org

Misafir
Bugün adbritetan mail geldi reklam vermek isteyen var diye,
1 aylık text reklam vermek istiyorlar ama Cost yazan yerde, 0,30$ yazıyor.
Bu günlük bana ödenecek rakam mı, yoksa bana aylık verecekleri rakam mı?
Yardımlarınızı bekliyorum

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 aylık sana verilecek ücret :)

çok düşük ayarlamışsın, zone ayarlarından gidip değiştirebilirsin.

B

Beles_Org

Misafir
Teşekkür ederim :) Hemen bi operasyon yapayım.
Buldum sebebini.
Autopricing yapmışım :(

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bakarsa autopricing iyi bişey. mesela ben onu kullanmadan önce 2-3 ayda 1 reklam teklifi geliyordu, onu aktifleştirdiğimden beri haftada 7-8 tane reklam geliyor, belki istediğin fiyattan az ama hiç alınmamasından iyidir diye düşünüyorum

B

Beles_Org

Misafir
Network reklamları daha fazla kazandırıyor, o yüzden çok düşük geldi bana.
Şuda var, adbrite abimizde bi şekilde aktifte olmak lazım :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
autopricing nerden açılıp kapanıyo ki? bi de fiyatları nasıl ayarlıyosunuz? cpc en az ne kadar olmalı mesela?

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembe kedi yıklama başına oranı 0.10 da tutarsan reklam alırsın. Ama en iyisi yinede network reklamları. Bu ayarları manage yoru zone dan yapıyoruz' Herkeze tavsiyem alınan reklamları kabul etmeyin! Network çıksa yeter!

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
network her zaman çıkıyor da o reklamlara tıklayan çıkıyor mu acaba?? siteme günde 2500-4000 arası ziyaretçi geliyor , sitenin neredeyse her bölümünde 2-3 tane reklam var, ama ziyaretçilerim saolsun 9 bilemedin 10 kişi tıklıyor günde. bu da 0.40$ gibi bişi yapıyor, eh Allah bereket versin ne diyelim :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben auto yapmadım kendılığınden omuş gelen reklalamı kabul ettık kekledıelr bızı :( bunu ıptal etme yok mu ya...

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yok kabul ettikten sonra iptali mümkün değil

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pkeı ben şimdi sadece onalrın verdı aylık 0.0118 ı mı kazanca ksadece aşka kazanmıcakmıyım ?

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem reklamları dışındaki reklamlar fiyat ayarlaması yaparsan gayet iyi kazandırıyor çünkü o reklam sadece 1 tane yani reklam alanının 1/4 ünü kapsar dier 3 reklam sana kazandırmaya devam eder. Ben aylık 210 dolara aldım 1 tane. Ve o ay siteyi kapattım ona ragmen o para gelmeye devam etti düşün yani açık olsa hergün 7 dolar o reklamdan + eski kazancım *3/4 yani her durumda eski kazancına göre ayarlamayı iyi yaparsan aldığın reklamlar kazancını eksiltmez arttırır.

T

The_Saint

Misafir
şimdi ben otoyu açtım ama bana teklif geldiğini nerden anlayacağım mail mi geliyor yoksa kontrol panelin bir kenarında damı yazıyor

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The_Saint' Alıntı:
şimdi ben otoyu açtım ama bana teklif geldiğini nerden anlayacağım mail mi geliyor yoksa kontrol panelin bir kenarında damı yazıyor
mail geliyor. Ayrıca kontrol panelden aprove new ads kısmından da kontrol edebilirsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar bu anlatılanlar reklam verenlerle mi ilgili yoksa yayıncı ile mi?
nedir bundaki olay biri anlatabilir mi, uzun zamandır kullananlar bi yardımcı olsun bea:ıslık:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi