İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adbrite tarzı bir sistem yapmak istiyorum

P

php12.com

Misafir
Başta yapabilirim gibi geldi ama uğraştıkça beni aştığını anladım. Bu işi yapabilecek ve ekip halinde çalışan web design büroları var mı?

Varsa bunun bana maliyeti kaç lira olur?

ingilizce, fransızca, çince, rusça, türkçe, arapça dillerinde 6 versiyonu olacak. Yapabilirlerse bu dillerde veya onlara bir tercüme bürosuda ayarlayabilirim.

Bilgi verecek arkadaşlara teşekkürler.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de grup olarak çalışan fazla şirket yok. belki arada bir tane çıkar şansına ama böyle bir sistemi yazdırmak için (diller dahil) en az 15-20 bin ytl yi gözden çıkar. (host falan)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu hakkinda bana ozel mesaj atabilirsiniz. Yapmayi dusundugunuz seyin boyutu ve plani hakkinda detayli bilgi verebilirseniz, bu konuda beraber calisma olanagi bulabiliriz.

P

php12.com

Misafir
Bana hazır bir ekip lazım.Daha önce başarılı projeleri tamamlamış bir ekip. Yoksa kendimde coderim. Tek kişinin yapacağı iş olsaydı bende yapardım. Eğer söylediğin şey 20 bin dolara çıkacaksa gerçekten düşündüğümden çok daha ucuza mal olacak demektir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben tek coderim veya bir kisinin yapacagi is olarak kategorize etmemistim ama neyse. Seni online gorunce mesaj atacagim Cahveci, ben de MSN'i cok takip edemiyorum.

F

fenerli

Misafir
php12.com' Alıntı:
Başta yapabilirim gibi geldi ama uğraştıkça beni aştığını anladım. Bu işi yapabilecek ve ekip halinde çalışan web design büroları var mı?

Varsa bunun bana maliyeti kaç lira olur?

Bilgi verecek arkadaşlara teşekkürler.

http://www.google.com.tr/search?q=adbrite+clone arattığınızda bu tarz birkaç proje talebini bulabilirsiniz , bildiğim kadarı ile 5.000$ - 10.000$ arasında ücretler istenmişti, bu sistemin freelance iş için sorumluluğunun fazla olduğunu düşünüyorum, bence firma bazında yapılması gereken bir iş ( bu ifademden freelance çalışmaya karşı olduğum manası çıkarılmasın, bizde www.scriptlance.com ve www.getcoder.com siteleri aracılığı ile zaman zaman outsource hizmet satıyoruz)

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kodlar çözülür sorun değilde piyasada ne derece güvenilir olursunuz onu bilemem hem reklam verenler hemde webmasterlar tarafından güvenilir olması şart güven vermeli yani

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
idev affiliate script var o baya benziyor ondan yararlanabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5