İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adcash Reklam Nedir ? Adcash Reklam Üye Olma Adımları

duhan005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adcash Reklam Nedir ? Adcash Reklam Üye Olma Adımları (Resimli Anlatım)

Gelirkapisi.org olarak , adsense'ye alternatif reklam sistemlerini tanıtmaya devam ediyoruz.
Şimdi değineceğimiz reklam platformu adcash ;

Adcash.com 2007 yılında Estonya’da 3 arkadaş tarafından kurulan bir reklam firmasıdır. 2007 – 2011 yılları arasında daha çok Fransa’da faaliyet gösteren Adcash ,2011 yılından itibarende tüm Avrupada, 2012’den itibarende Türkiye’de reklam yayınlamaya başlamış olup kullanım paneli Türkçedir.

Türkiye’de geçerli olan Adcash reklam formatları;

1- Site Under : Reklam yeni açilan bir pencere sitenizin arkasına yerleşir. Ancak popup gibi rahatsız edici bir format değildir. Ziyaretçiler ikinci pencereyi ancak, ana pencereyi kapattıklarında görebilirler

2 – Klasik reklamlar: 468*60, 300*250, 160*600, vs…

Farklı reklam secenekleri için siteyi ziyaret etmeli ve üye olmalısınız.

Şimdi de resimler eşliğinde adcash reklama üye olalım.

adcashuyeolmak1.gif

adcashuyeolmak2.gif

adcashuyeolmak3.gif

adcashuyeolmak4.gif

adcashuyeolmak5.gif

adcashuyeolmak6.gif

adcashuyeolmak7.gif

KAYNAK: http://gelirkapisi.org/2013/02/adcash-reklam-nedir-adcash-reklam-uye-olma-adimlari-resimli-anlatim/

duhan005

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah, benim dandirik bir blog vardı onu bile kabul ettiler hocam

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu zıplatmak gibi olmasın ama merak ediyorum buradan hiç ödeme alan oldumu arkadaşlar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5