İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adengage.com hakkında bilgisi olan var mı?

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitemde 3-4 gün kadar denedim ve tek kuruş para vermedi, sitede click başına yazıyor fakat, arkadaşlarımın onlarca kez tıklamasına rağmen durum değişmedi. şöyle bir olay var, tıkladıktan sonra açılan siteye üye olması gerekiyor. yani tık başına değil de üyelik başına para veriyor. bu sabah itibarı ile de sitemden kaldırdım.
kısaca boşuna vakit kaybetmeyin. adbrite'ye asılın :p

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adengagenin sistemi adbriteın aynısı hiç bir fark yok, normalde reklam çıkıyor ve en az 7 cent veriyor, çoğu zamnda reklam yerlerinde free tv, vs. gibi lead lar çıkıyor ve bunlarda en az 52 cetn den başlıyor 12$ verende oluyor tek üye için, yani reklam verenin o linkine tıklayıp birisi üye olduğu aman lead ücreti ne kadarsa o kadar verirler,aynı zamanda üye olurken kategorilerini ve hitini belirtiyorsun , adbrite gibi oradanda sana reklam veriyorlar, mail geliyor,sende kabul edip sitende reklamların çıkıyor, eğer sitene reklam verilmişse adengagedeki hesabına yatıyor,%25 komisyon adengage alıyor 20$ da paypal hesabıan yadfa çek ile ödeme yapıyor, tr. hitleri pek saymıyor, ama click ücreti ferna sayılmaz, arada değerlendirilmesi gerekn sitelerden biri olabilir herkes için

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5