İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adengage reklam istatistikleri

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adengage1ht.jpg

adengage kullanan arkadaslardada bu sekilde istatistiklerde bir anormallik varmi yoksa tek bendemi ??

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bura ne ben ilkkez duydum adını...bilenler bu konuyu biraz açabilirmi?

D

devrimergin

Misafir
Helal olsun emeğinin karşılığını almışsın.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu adengage öderse valla şaşırırım.Binbir surat bu adengage.Ben pek güvenmiyorum oraya.Ama inşallah ödemeni alırsın.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M.CoRLeOnE' Alıntı:
paylasirim dan Mi Kazandin Bunu Culpable :)
yok paylasirim sedoya yatiyor
NOTICE: We apologize for the errors in statistics and earnings reports for the date range April 1 - April 3. We are currently re-calculating the statistics from the source data. We apologize for any inconvenience or confusion.
TReX' Alıntı:
:Bunu adengage öderse valla şaşırırım.Binbir surat bu adengage.Ben pek güvenmiyorum oraya.Ama inşallah ödemeni alırsın.
*
adengagede herzaman odemeni alirsin. digerlerine gore o kadar kati bir tavirlarida yok banlanmak icin kendi reklamima 65 sefer ust uste tikladim gene banlamadilar

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelde Simdi Adbriteden Adangageye Gecme 1.785 Tika 20-30 Dolar Werirken 10 Kati Olana 800 Dolar Weriyor 500 Dolar Icerdeyim O Zaman Bizdemi Gecsek..
Bol ve Daimi Kazanclar..

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NOTICE: We apologize for the errors in statistics and earnings reports for the date range April 1 - April 3. We are currently re-calculating the statistics from the source data. We apologize for any inconvenience or confusion.

burada ne yazıyor? İstatistiklerde hata var, ücretler tekrar hesaplanacak diyor ama aldıran yok, biranda gözlerde $ oluştu tabii buna dikkat etmiyo artık kimse... Saldırın o zaman...

G

gibigibiyim

Misafir
adengage clickleri az saydigi gibi türk iplerini cok ender sayiyor ,ha paraniz kalirmi kalmaz ama bosa vakit kaybetmeyin derim.3 ay denedim yüksek hitli sitelerde banamisin demedi valla.Mail attim türk iplerini sayiyormusunuz diye evet diyorlar ama kazanclar berbat denedim saymiyor pek cogunu,kontrol panelimde göründügü gibi click basina 5-6 cent verse ve saysa clickleri mükemmel kazanc olucak ama i ih bosverin.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gibigibiyim' Alıntı:
adengage clickleri az saydigi gibi türk iplerini cok ender sayiyor ,ha paraniz kalirmi kalmaz ama bosa vakit kaybetmeyin derim.3 ay denedim yüksek hitli sitelerde banamisin demedi valla.Mail attim türk iplerini sayiyormusunuz diye evet diyorlar ama kazanclar berbat denedim saymiyor pek cogunu,kontrol panelimde göründügü gibi click basina 5-6 cent verse ve saysa clickleri mükemmel kazanc olucak ama i ih bosverin.
ben turkce sitede kullanmiyorum ve sbende hicbir sorun yok
Adengage Ana sayfasinda Turk sitesini gorebilirsiniz bir kac kez gozume takildi hatta tiklama sayisi 2bin uzerinde idi
turksite9dm.jpg

ben daha once turkce sitedede kullandim ve tiklamalar guzel bir sekilde sayilmisti
turksite9dm.jpg

bir tane daha adengage kullanan turkce site + sitesindeki reklamlarin altinda bu sitede reklam ver diye link cikiyor turkce ingilizce cikmiyor

N

NoTTinG

Misafir
arkadaşlar bişey sorucaktım

bu adengage reklamlarını absürt sitelerde kullanmak serbestmi acaba..

bilgisi olan varsa ve cevaplarsa sevinirim

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana öder gibi geliyor neden mi? çünkü arkadaşın türk olduğunu belli ki şimdiye kadar anlamamışlar. anladıkları anda mutlaka bişey bulup hesabını kapatırlar. hilenin h siyle işim olmaz ve sistemlerine üye oldum. en fazla 1 ay sistemde durmam için izin verildi! sonra habire bişeyler çıkarttırlar. kaç kere mailleştim ama nafile. peki madem sistemden çıkartmaya çok hevesliydin o zaman içerde kalan paramı verseydin de ben de deseydim bak adamlar dürüst hiç değilse bunu yaptılar...

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bisi sorcam google reklamlari varken bu nuda koyabilirmiyis acaba..
bi problem olurmu

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içeriğe göremi reklam çıkartıyor adengage? google yle beraber yayınlasak sorun çıkarabilir içeriğe göreyse

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gugılla birlikte kullanılabiliyo. içeriğe göre reklam değil. bu adbrite gibi bi sistem. sitenizde yayınlanmak üzere reklam veriyolar. türk sitesiyle şansınız çok az hatta hiç yok diyim. feci hite bakıyo reklam verenler. ve yukarda da yazdığım gibi türk olduğunuzu anlayınca zaten ırkçılık yapıyolar. yine de denemek isteyen deneyebilir. sonra paranız içerde kalınca üzülmeyin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5