İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adesense ye hile yapsak yeridir

M

mgurkut

Misafir
himm sagol tr-st duzeltmen icin..

bu arada ben Kibrisliyim ve kibrista tam olarak 4 tane internet serwis saglayici war.. ve bunlardan sadece 2 tanesi ise yariyor ve kullaniliyor.. biri 193.... diye digeri 81... diye basliyor bana sorarsaniz ayni ip araligindaki tiklamalara google banlamaz eger banlarsa Kibris"tan hickimse benim siteme girmemesi lazim oysa benim bi suru dostum war sitemi ziyaret eden ve ayni ip araligini kullaniyorlar..

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar bu google adsensele ugrasmaya degmez bence. mgurkut un sitesine de baktm kendiminkine de ikimizin sitesinde de her 10 ziyaretciden birine 1 tane odeme alabilecegimiz banner dusuor.mgurkutun sitesi ingilizce olmasina ragmen hala google genel reklamlarindan cikiyor.ben de sayfamı ing.ce yaptim ama hala bisi deismedi. hatta dun googleun rusca bir banneriyla karsilastim sitemde :)
ben de sinirlenip kaldirdim. adamlar turkce sayfalari desteklemeye basladigi zaman eklerim sayfamı simdi bosu bosuna bogusmanin bi alemi yok yani.

M

mgurkut

Misafir
dogru dedin usekes dostum.. hâla turkce ve hala genel reklamlar cikiyor hatta reklam degil turkce sorular cikiyor ör: güneş ne kadar sıcaktır ? diye.. oysa sitem artik tam anlamiyla ingilizce.. bu arada aforizmalar kardesim tum ip aralıklarını doldurmuyorlar ama bazen benım hesabımı kontrol ettıgım ip yi alabiliyorlar inanin ki Kibris cok kucuk bir yer ve bu rastlantilar cok sık oluyor..

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha bu arada usekes cevabın geldi türkçeden ingilizceye çevirenler bir iki hafta beklemesi gerekiyormuş tekrar botun girmesi için ve türkçe destekte daha gelceğe benzemiyor bunlarda son bilgiler ...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ces saol ben sinirlenip sildim banneri forumu da turkceye cevirdim ugrasamam artik google fln.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5