İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adf.ly Linkten Para Kazanma Yöntemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
adfly.468x60.4.gif

Adf.ly 2009 Mart Ayında Tanıştım...Bende Önce Üye Olan Varsa Bilmiyorum..

Baya Tecrübem Olduğu Kesin... 2009'dan Beri 16$ Kazanabildim..(Uğraşmadan)

ADF.LY yeni tıkla kazan internet reklamcılığı
Geçen biri bi adf.ly.... bilmemne diye link attı, al bi siteme bak diye.. Yahu linke bakıyorum, hiç bişeye benzemiyor.. meğer uzun olan linkini kısaltmak için başka bir link kullanıyormuş.. Linke tıkladım reklam gibi bişey çıktı.. Reklamı geçebilir yada yeni çıkan siteyi tıklayarak ilgilenebilirsiniz. Orası size kalmış.. doların binde biri kadar da bir tutar kazanıyormuş link sahibi.. Daha neler?? E biz de meraklıyız tabi ben de bi üyelik açtım hemen.. eğer linklere binlerce kişi tıklarsa belki bir kaç dolar kazarnırmışım..( minimum ödeme 5 dolar)

mesela Amerikadan biri tıklarsa 0.0025
Türkiyeden biri tıklarsa 0.0010-0.0005

Örnek Olarak Linkleriniz:
http://adf.ly/11cK0 Böyle Oluyor...
Nedir ADF.LY?
internet reklamcılığında yeni birşey olmalı bu. Üstelik türk siteleri ve forumlarında fazla bir bilgi bulamadım. Sitesini inceledim ve aksatmadan ödediklerini yazıyor bütün üyeler...Ben şu kullanıyorum ama çok hit alan sitelerim olmadığı için fazla birikmedi daha.

Eğer bir ödeme alırsam buraya resmini koyacağım hiç merak etmeyin. Şu anda 4 doları aştım ve artmaya da devam ediyor.. Sizde denemek isterseniz aşağıdaki resme yada linke tıklayın..
adf.ly türkiye için nasıl üye Olunur?

Adf.ly Nasıl Üye Olabilirim? Üyelik için TIKLA

veya üye olmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz...

Kafanıza sorular takılırsa buraya yorum yazabilir yada bana Pm İle ulaşabilirsiniz.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Nerelerde yayınlıyor bu arkadaşın linklerini? Bizde bilelim :D

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yani simdi o linke tiklatinca ben para kazaniyorum oylemi? O zaman botnetle falan tiklatalim.dogru anladim demi sadece linke tiklamasi yetiyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Yani simdi o linke tiklatinca ben para kazaniyorum oylemi? O zaman botnetle falan tiklatalim.dogru anladim demi sadece linke tiklamasi yetiyo

Tabi Linke Basmak Yeterli....

Tek Lazım Olna Şey Hitli Siteye Koymak...

Yalnız 1000 Kere Basılınca 4$ Veriyor...

Link Artınca Kazanılan Para Azalıyor..

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Peki bnm 5linkim varsa ? Yani bir ipden gunde bi keremi hak weriyo ? Yani bi ip bes linkimede tiklasa bir mi sayiliyo

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum hala şüphelerim var bu kadar kolay mı? ee o zaman botu olan herkes bunu yapar zengin olurdu?botnet kullanmıyorum ama 1k botneti ucuz fiyata satan arkadaşlarım var. 1k günde 4$ kazanırsam ayda 120$ eğer ki daha fazla 10.000 bot ile 1.200 tl para :S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşım Bi Dene Ben Siteme Koymuştum... 2 Ayda 8$ Kazandım...

Ama Çok Uğraştırıcı...

rarfile

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok yok ben günde kendim kasarak bile 500-600 tıklatırım. hatta çok kasarsam 1000 i bulabilir birde botnet ile tıklatırsak yani oluyorsa zengin olurum dostum. milletin 100k botu var adamlar full bu işe girmeleri lazımdı :D

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşım Sen Dene Bizde Ona Göre Görelim..

Schizaku

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adfly güzelde ben kayıt olmuşum haberim yok . paypalı da kaydettirmişim. aynı paypalı kabul etmiyo. yeni paypal alıp aktif ettirmekte istemiyoru. benze siteler var mı güvenilir?

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adf.ly ödeme yapıyor ben iki defa ödeme aldım, ayrıca bot kullanarak biyere varacağınızı zannetmiyorum. Büyük ihtimal ile bot kullandığınızı anlayacak ve hesabınızı banlayacaktır. Verdiği rakamlar ise çok fazla sayılmaz ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor tabi bu linkten ödeme tablosunu görebilirsiniz. Birde facebook ta kullanamazsınız facebooktan banlı şu anda. Ama olurda iyi bi şekilde tıklanacağına inandığınız hile içermeyen bir yol bulursanız güzel para kazandırabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5